Új hozzászólás Aktív témák

  • Piszmaty76

    aktív tag

    válasz Giovan! #156 üzenetére

    Hihetetlennek tűnhet ugyan, de huszonsok évvel ezelőtt (középsulis koromban, talán még azután is egy jó ideig) igen durván USAimádó voltam. Azt is simán el tudtam képzelni, hogy Milkát kakkantanak. Csakazamerikaifilmek, csakazamerikaiautók stb. Istenítettem őket. Ám ahogy derültek ki a gerinctetlen disznóságaik (más nemzetekkel szemben) az egyre inkább terjedő internetnek köszönhetően, apránként elkezdett leperegni a szememről a csakazusahályog és egyre kevesebb okot találtam arra, hogy "whiteknightosdit" játszak értük. A filmjeikben egyre inkább érezhetővé vált fennsőbbrendű USA propaganda (persze hogy mindig mentik meg a Földet a minentől/mindenkitől is stb.) És így az egyre erősebb csalódottságtól szép lassan eljutottam a "zsigeri gyűlöletig". Mire NATO tagként már végre nem voltunk vízumkötelesek (mert ugye potenciális terroristákat is besoroznak szövetségesnek), addigra már magas ívből hidegen hagyott a tejjel-mézzel folyó látszatkánaánjuk. Az már csak a hab a tortán, hogy beugat nekem Európában, hogy milyet telefont használhatok. Nem igazán tud meghatni a határain belül leledző közhelydemokráciájuk, ha a határaikon kívül mindenkit kis szutyok csicskának tekintenek (a cselekedeteik erről árulkodnak). Már az is igen gusztustalan, hogy nem a határaik megvédéséért fegyverkeznek észnélkül, hanem hogy más nemzeteket fenyegessenek, ahogy épp löttyen a fejük. Ők számomra jelenleg a Föld sáskái. És még mindig nem a diktatúrát védem, csak ezt a demokráciát tartom pofátlanul hiteltelennek... :)

    Thermaltake Overseer RX-1, Seasonic Prime 750W Titanium, ASUS C8H X570 wifi, R9 5900X, Thermalright Peerless Assassin SE, G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 Trident Z RGB, Sapphire 7900XTX Nitro+, Samsung 960 pro NVME gen3. 256GB/Kingston KC3000 NVME gen4. 2TB, LG QNED863QA 55" (HDMI 2.1)

Új hozzászólás Aktív témák