Új hozzászólás Aktív témák

  • Tithian

    őstag

    Egy kicsit meglepett az album, bár nem is tudom, mire számítottam - várható volt, hogy nem lesz olyan jó az együttes zenéje, mint régen. Lehet, hogy idén már túl magasra lett helyezve a mérce (The Heart of Everything, The Divine Conspiracy), de ennél többre számítottam.

    A nem instrumentális számoknál keveslem az énekesnő hangját, nagyon hasonlít Amy Lee (Evanescence) énekhangjára, ami nekem szintén nem jön be. A műfajon belül bőven akadnak ígéretes próbálkozások, szerintem a fent említett albumok és a leendő új Beto Vazquez alkotás között ezt inkább hanyagolni fogom (hát még ha Luca Turilli végre kiadja a Dreamquest második részét). A nagyközönség körében persze valószínűleg nagyon népszerű lesz az új Nightwish, de ez - ahogy én látom - inkább a többi hasonló együttes viszonylagos ismeretlenségének köszönhető.

    Aki a keményebb dolgokat kedveli, már hallgatja az idei termésből az After Forevert, vagy az Aurora Consurgenst, aki pedig hozzám hasonlóan a lazább szimfónikus metált favorizálja, szintén jobbnál jobb zenei teljesítményekkel találkozhatott mostanság.

    </örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

Új hozzászólás Aktív témák