Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • natë

    nagyúr

    válasz _useless_ #16 üzenetére

    Úgy ítélem, mivel én, saját részemre, saját szokásaim szerint akartam használni. Az, hogy más mennyire vált függővé tőle, illetve hogyan, mire használja, esetlegesen ott él-e vagy csak alkalomadtán fölles, az nem nagyon érdekel. Az én szemszögömből egy fertő, talán az ismerőseimmel van a baj (próbáltam a szelekciót, a letiltásokat, egy idő után szinte semmi nem frissült a hírfolyamban :DDD ), talán csak mi nem tudjuk jól használni. Mindenesetre amióta only live vagyok a közösség része, kiegyensúlyozottabb, valós élményekkel teli az életem.

    Más: persze, lehet jönni azzal, hogy az 1200 km-re élő rokonokkal, a Marsra szakadt családtagjainkkal, stb..milyen jó, hogy kapcsolatban lehetünk és láthatjuk, ahogy kiskutyákat postolnak ("ugye kapok egy like-ot") vagy a demotivation.com-ról löknek fel random képeket. Ezekkel a rokonokkal a fb előtt legtöbbünk nem tartotta a kapcsolalot, lustaságból vagy érdektelenségből. Akivel pedig korábban is tartottuk, azt megtaláljuk skype-on, emailben, stb. Ahogy korábban is működött. Tudom, kicsit sarkítok, de eléggé fb-haterré váltam, s ez legfőképpen a felhasználóknak köszönhető. A felhasználók szokásait pedig maga a platform kényszeríti ki közvetve vagy közvetlenül. Pszichológia.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák