Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ixion77

    őstag

    válasz t72killer #7 üzenetére

    Én ugyanúgy távol tartom magam tőlük mint az Apple termékektől, de azért a minap amikor a MÁV késése miatt párom lekéste az utolsó metrót, és a Kelenföldi pályaudvar - Rákóczi tér 10 perces viszonylat 3600 Ft-ba került, azért azt én sokalltam.

    1, A tömegközlekedést dotálni kell rendesen, de cserébe hoz is rendesen. Több milliós városok közlekedése autókra alapozva megoldhatatlan - ezt Los Angeles bebizonyította.

    2, Ahogy írtam is, ez egy mocskos ipar. Van benne a drogszállítástól a drosztmaffiáig és kurvázásig minden. Nem irigylem azokat akik erre adják a fejüket, de biztosan megvan rá az okuk. A valóban önvezető autók megjelenése drasztikus hatással lesz rá.
    Addig viszont nem lepne meg ha kiderülne hogy az Uber lehet hogy még tisztító hatással is volt a folyamatos GPS megfigyelés által.

    3, Nem tudom mi a módi, de feltételezem hogy ilyenkor a delikvens kártérítési kötelezettséggel tartozik. Ha én bemegyek egy étterembe és szabadon engedek egy doboznyi csótányt azért tutira megbüntetnek. Kb. ugyanaz az eset.

    "Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

Új hozzászólás Aktív témák