Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • attila9988

    őstag

    válasz FixY67 #10 üzenetére

    Ez az egész nevetséges, úgy ahogy van.

    Mert nem érted a lényeget. Létezik böngészőpiac, és létezik az operációs rendszerek piaca. (és ne gyertek a paint -el, meg a notepaddal, mert az egészen más kaliberű program) A microsoft utóbbit használta fel arra, hogy előbbin elsőbbséget szerezzen, ezt hívják piaci erőfölénnyel való visszaélésnek. Most, arra tettek kísérletet, hogy ne tolja az ember orrába az explorer -t, ezzel gerjesztve a böngészőpiacot. Ez egy nagyon jó dolog, és akár hiszed akár nem, még az IE fejlesztésének is jót fog tenni, mert az utóbbi időkig a microsoft nem igazán igyekezett böngészőt fejleszteni. Úgyis a képébe tolhatta mindenkinek a szabványtalan vackát, és röhögött a markába, mert ilyen körülmények között nehéz labdába rúgni, egy ilyen roppant fontos kategóriában, mint a webböngésző.
    Ha te tudsz jobb megoldást a választóképernyőnél, akkor álj elő vele. Kíváncsi vagyok.
    Azt is elárulhatnád, miért tartod problémásnak hogy az emberek tájékoztatást kapnak arról, hogy az explorer nem az egyetlen módja a webezésnek... Tudod ha ekkorára nő egy cég, annak a felelőssége is arányosan magas, és jobban oda is figyelnek rá. Hidd el nekem, nem kell annyira sajnálnod sem őket, talán nem rokkantak bele ebbe a roppant komoly fejlesztésbe, ami végre helyreállítani látszik a rendet... Hidd el, a web sokkal fontosabb annál, hogy egy vállalat döntse el merre haladjon.

    [ Szerkesztve ]

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

  • dabadab

    titán

    válasz FixY67 #10 üzenetére

    "Úgy őszintén: eddig ki akadályozta meg, hogy más böngészőt használjon a kedves felhasználó?"

    A Microsoft.
    Amugy meg szerintem a kapcsolodo hir onmagaban eleg illusztracio ahhoz, hogy mi volt a baj a Windowsba hegesztett IE-vel es azzal(szabalyellenesen) milyen irdatlan elonyhoz jutott a MS.

    DRM is theft

Új hozzászólás Aktív témák