Keresés

Aktív témák

  • Juhaszatti

    addikt

    válasz dabadab #96 üzenetére

    Köszönöm, hasonlóan gondolom én is.
    Hozzátéve hogy jelenleg nincs más lehetőséged hogy kifejezd azt hogy valamivel nem értesz egyet, mint hogy leírod ezt, és esetleg még ellenérvet is hozol. Félő hogy ha sokan használnák ezt a rendszert az egyet nem értés kifejezésére, elintéznék a dolgot egy downvote-al, pont ezekből az értelmes megvitatásokból lenne kevesebb.

    [ Szerkesztve ]

  • Kpkg

    újonc

    válasz dabadab #96 üzenetére

    Nem arra van a hozzászólás jelentése funkció? Én még nem igazán láttam olyat, hogy a downvote-ok kiszűrték volna azokat, akik képtelenek értelmesen létezni fórumon (inkább pont olaj a tűzre, még inkább megsértődnek miatta az olyanok), max talán redditen, ahol automatikusan el is rejti azokat a kommenteket a rendszer, amiken túl sok a negatív szavazat. De ha ilyen következménye lenne, akkor meg tuti, hogy rengetegen "saját érdekből" használnák, és még jobban az lenne, amit Balika911 is ír, hogy aki nem szimpatikus, azzal jól kicseszünk (hadd legyen csak elrejtve a kommentje), a hsz tartalmától függetlenül.

    " a populisták zsákolnák be a plusz karmát"
    Hehe, pont ez az, én tök másképp fogom ezt fel. Nincs semmi karma, ha van is, akkor sincs semmi haszna, az én olvasatomban a pontozási rendszer egyszerűen olyan, mintha minden kommentem egy poll lenne, mintha azt mondanám: "egyet ért-e ön az alábbi kijelentéssel?...". Se nem sértődök meg, ha leszavaznak, se nem verem a mellem arra, hogy mennyire népszerű vagyok egy fórumon. De mivel tudom, hogy ez elég sajátos nézőpont, ezért nem is szoktam soha szavazgatni kommentekre, ahol lehet, ott sem.

Aktív témák