Új hozzászólás Aktív témák

  • Alpi

    tag

    válasz Xmodule #10 üzenetére

    Teljesen igaza van Xmodule-nak! Én is pont erre a befejezésre vártam. Engem is meglepett, hogy mégsem ilyen véget ért. Az amit Xmodule is mond, az lenne logikus! Hiszen, akkor úgy halna meg a lány, hogy a férfi azt látja, és ezért megépíti az időgépet, hiszen a férfi azt nem látthatta, hogy pont azért futott utána a nő, hogy megölelhesse, mert az idősebb férfi meghalt a kezei között... Elgondolkodtató sztori! Ettől függetlenül nekem így is nagyon tetszett. Gratulálok hozzá. Amúgy javaslom, hogy amennyiben ennél is jobban érdekel az "időutazásos" téma, akkor merülj el benne kicsit jobban. Már csak amiatt is, mert a szerelmi szál nagyon ütős, de érdemes mellette a leírásban, jobban is kitérni a technikai lehetőségekre. Gondolok itt arra, hogy két azonos anyag nem találkozhat (ill egészen pontosan) nem érintkezhet egymással, hiszen egyszerre ugyanott, ugyanabban az időben nem létezhetnek... Anyag, anti-anyag, párhuzamos dimenziók, stb. Ellenben ha a két ugyanolyan anyag találkozik, akkor az hatalmas pusztítást okoz...

    [ Szerkesztve ]

    Hippopotomonstrosesquippedaliophobia: félelem a hosszú szavaktól...

Új hozzászólás Aktív témák