Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #64791808

    törölt tag

    Én a játékprogramok mintájára kezdeném megoldani a dolgot, lényegében pont úgy, ahogy Cathfaern írja.

    Tetszett egy játék, próbáljuk ki. Letöltöttem, kínlódás volt a telepítés, a frissítés, nagy nehezen futott a játék. Kipróbáltam így, mert a pack 19.500.- forintba kerül, azér az nem két fillér, de komolyan megtetszett. Megvettem, kaptam hozzá dobozt, eredeti, jó minőségű DVD-t, kézikönyvet, a következő játék beta-jához előzetes tesztelői kulcsot, és magyarra van fordítva az egész. Megérte, és a következő alkalommal is meg fogom venni a játékot, ha tetszik.

    A filmeknél is azt akarom érezni, hogy kapok valamit a pénzemért. Több szinkront, feliratokat, interjúkat. De ettől függetlenül egy filmért egy drága mozi árának dupláját vagyok hajlandó kifizetni, ez most olyan 2500 forint körül lehet. Többet nem, mert számomra nem ér többet. Tehát az extended edition-ök 4 meg 5000 forintos árai el vannak szállva. És még valami: értem én, hogy másolásvédelem, de ha én fel szeretném ripelni a filmet/zenét a gépemre, mert az én "moziberendezésem" úgy van kialakítva, hogy úgy könnyebben nézem meg, vagy nem akarom a dvd zúgását hallgatni a film alatt, akkor hadd tegyem már meg... Végül pedig: többször estem már olyan csapdába, hogy a megvett film kép- de inkább a hangminősége rosszabb volt, mint akármelyik gányolt divx rip kiadásé. Ezért pénzt?

    Egyébként pedig ha a filmipar rendelkezne jó sávszélességű letöltő szerverekkel, ahonnan 5-8 dollárért le lehet tölteni egy filmet jó minőségű DivX vagy hasonló kódolásban, többféle szinkronnal, akkor vevő lennék rá. Ugyanis ki szenvedne torrenttel meg hasonlókkal, ha egy jó sávszélességű szerverről egy garantáltan jó minőségű filmet le tud tölteni 5 ( ha premier, akkor 8) dollárért?

    De így, hogy sokba is kerül, nem is mindig kapom meg a pénzemért a kívánt minőséget, és csak arra vagyok jogosult, amit a filmgyártók elképzeltek, eléülni a dévédélejáccónak és megnézni. Semmi másra. Amíg ez így van, addig nincs lelkiismeret-furdalásom, mikor letöltök egy filmet, és ne mondja senki, hogy nem szép dolog.

Új hozzászólás Aktív témák