Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Karambola

    csendes tag

    válasz b. #12 üzenetére

    Így igaz. DC R.I.P. :D

    Am. visszatérve az EA WiiU játékaihoz:

    - FIFA 13 -> az egyetlen "értelmes" sportjáték WiiU -ra. Legalábbis az európai gamereknek. Az meg, hogy a FIFA 12-t "dobozolták át" jelesül tökmindegy momentán, csak focizhassunk... :D :D :D

    - Mass Effect 3 -> a sorozat legjobb része, ráadásul némi extrával is megspékelve. Én sokat tolom, és örülök, hogy beszereztem. Ráadásul a PS3 és X360 verzával ellentétben ez nem szaggat.

    - Need for Speed: Most Wanted -> sajnos számomra éppen ez a stuff a legnagyobb csalódás az EA WiiU felhozatalából. A játékmenet nagyon nem jött be (mi az, hogy majd' mindent megkapsz az elején ??) és az irányítás is rendkívül flusztráló lett szerintem (és itt most nem, nem a mozgásvezérelt kormányzásra gondolok!) Viszont a grafika tényleg szemkápráztatóra sikeredett, ez nem vitás.

    Szvsz nálam az EA irányából 3 játékból 2 bejött.
    Ami persze abszolút nem dícséret az EA (és az N) felé, hiszen szánalmasan gyenge felhozatal mindez.
    Így mi marad? Gyakorlatilag az Activision, Square-Enix, Warner Bros, Ubisoft, Capcom mint komolyabb támogatói a platformnak. Legalábbis egyenlőre. Remélem, ez a lista idővel majdcsak bővül és nem szűkül.
    Annak idején a 3DS -t is temették mindenhol fél év után (és ott is elsősorban a játékfelhozatal miatt) és tessék, hol tart most ?? Gyak. eltartja a Nintendo -t.

    Unatkozó kötekedők KÍMÉLJENEK !!!

Új hozzászólás Aktív témák