Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • floatr

    veterán

    válasz erdoke #57 üzenetére

    No egész szépen eljutottunk ismét arra a pontra, hogy az androidos felhasználók smucigok és/vagy idióták. Nice, eddig is vágtam h ilyen jófej vagy...

    De akkor -- ha már így belemelegedtél -- véletlenül rosszul értelmezted a dolgokat, mert először is a Rovio és az Amazon is szépen profitál a "semmiből" a csórók hátán. Aztán véletlenül elfelejted, hogy a market a guglinak hajt hasznot, ami mellett egy samu bolt eltörpül. No meg az sem elhanyagolható, hogy a zene- és könyvvásárlás egész mostanáig hiányzott a gugli választékából, ami viszont az itunes fő bevétele volt korábban.

    Aztán eszerint a grafikon szerint az apple bevételei is több oldalról folynak be, de a fő kérdés felhasználóként számomra még mindig az, hogy milyen örömet kéne h okozzon nekem az, hogy rajtam mint potenciális vásárló egy apple jóval többet szakítana, mint a samu a csúcstelefonjaival. De ne trollkodj olyanokkal, hogy a mégtöbbebb pénzéből majd mennyire innovatíbabbabbak lesznek, mert akkor meg véletlenül kifelejted a számításból a guglit. Másrészt meg attól lesz nagyobb gyártó, hogy kevesebbet gyárt a másiknál...?

Új hozzászólás Aktív témák