Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kpityu2

    őstag

    "Egy jó program, amit egyszerre könnyű használni, könnyű megtanulni, felhasználóbarát, hasznos és sokoldalú, rengeteg ember együttes tudását, tehetségét igényli. Greg és én meg tudtuk írni a programot működtető alapokat, de ez még édeskevés egy jó végeredményhez."

    "Mikor a hivatalos használhatósági tanulmány elkészült, amikor igazi tanárok és diákok próbálták ki a programot, rá kellett jönnünk, hogy még nagyon messze vagyunk a kész állapottól.

    Eddig nagyon büszke voltam az elegáns és egyszerűen használható programunkra. Azt akartam, hogy minden Mac-re rákerüljön, tehát minden felhasználónak szántam, azoknak is, akik nem értenek a számítógépekhez vagy utálják a matematikát. Azt akartam, hogy olyan egyszerű és élvezetes legyen használni mint egy játékot. Egy osztályteremben minden, a számítógéppel való szerencsétlenkedéssel eltöltött perc a tanítástól von el időt. Sajnos amikor láttam, hogy az első felhasználók hogyan kínlódnak a programmal, be kellett látnom, hogy egy programozó a legkevésbé alkalmas ember arra, hogy kezdőknek programot tervezzen."

    Amatőr. Azt kellett volna mondania, hogy az egységsugarú user lesz szíves megtanulni a program használatát. :P

    Okos mérnök a hülyeséggel is kalkulál. Avagy, a "Figyelj oda jobban" tábla nem munkavédelmi eszköz....

Új hozzászólás Aktív témák