Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Stanley-B. #41 üzenetére

    Persze, hogy nem lehet ilyesfajta darálással anyagminőséget vizsgálni. :D

    Én a "logikád" az értelmét nem látom:

    Neked hogy jött az össze, hogy a hamarabb porrá zúzódó telefon az jobb anyagminőségű? Az előző hsz-ben még azt írtad, hogy a samsung a könnyebb súlyából következő gagyi hulladék anyag és összeszerelési minősége miatt nem aprítódott fel olyan könnyen. A mostani hsz-edben meg azt, hogy mert hamarabb széthullott darabjaira. Hát csak úgy mellékesen:

    1. A súly és minőség között nem feltétlenül érdemes párhuzamot vonni.
    2. Az S3 pont nem hulladék minőségű.
    3. A videóban mindkét telefon egyszerre hullott darabjaira.

    Én azt láttam a videón - ami egyébként szerinted és szerintem is alkalmatlan a minőség vizsgálatára -, hogy a samsung tovább bírta, így pár másodperccel megnyerve a tesztet. Te meg csak azért is megmagyarázod, hogy mivel "nyert", ezért "vesztett". Merthogy az apple előbb zúzódott szét, mert a samsung pattogott, mivel könnyebb, azaz rosszabb minőségű, tehát az apple jobb minőségű. Ööö... :F Jaaa meg hogy ez nem is életszerű teszt... Nem érzed az ellentmondásokat?

    [ Szerkesztve ]

    A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

  • rudi

    nagyúr

    válasz Stanley-B. #41 üzenetére

    Áh, az ilyen egy elemű próbának semmi információtartalma nincs, szenzációhajhász médiatrükk. Ha lezúznak 100-at pontosan reprodukálható körülmények között (ugyanúgy berakva a gépbe), akkor az eredményből már talán lehet követkztetni vlamire, bár ennek a következtetésnek gyakorlati értelme nem sok lenne, mert a telókat nem mixerben zúzásra tervezték...

    [ Szerkesztve ]

    Resistance Is Futile. You will be assimilated!

  • sirály12

    őstag

    válasz Stanley-B. #41 üzenetére

    Nagyszerű, akkor egy 250 ezres telefonból csak az egyik fajta kopik, brávó! Ez aztán a minőség! ;]

    Az én telóm is ilyen "hulladék" anyagból van! 10 hónapos, zsebben tartott, tokban sohasem volt, fóliát csak a gyárit látta, amit a megvétel napján le is húztam róla. Egy hajszálkarcot kivéve makulátlan állapotú! :U

    Egyébként nem is a kopásra gondoltam! :N

    Arra céloztam, hogy egy mindennapos használati tárgynál legalább olyan fontos az, hogy mennyire bírja a kisebb ejtéseket, koccanásokat, mint az, hogy mennyire minőségi a cucc! Mert ugye egy csupa üveg valami nem áll ellen annyira ez ejtésnek például, mint egy műanyag cucc!

    És mielőtt mondanád nem, nem dobálásra vettem a telefonomat, de véletlenül is leeshet bármikor, és nem mindegy, hogy mehetek másikat venni, vagy csupán egy hajszálkarc keletkezik rajta! :K

    Én szárnyalnék, de nem hagyják.

Új hozzászólás Aktív témák