Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tigerclaw

    nagyúr

    Én arra lennék kiváncsi, hogy hol vannak a beharangozott mobil Ryzen APU-ra épülő notik? Mármint a három mellett, amit még tavaly dobtak piacra (HP, Acer és Lenovo, ha jól emlékszem) Akkor arról volt szó, hogy januárban, vagy év elején jön a többi. Túl drágán adják és nem éri meg a többi gyártónak? Sőt ez a három gyártó is csak 1-1 modelljének alverziójában használja, sehol máshol. Megint csak a raktáruknak gyártanak, vagy nem jó a kihozatal? Esetleg valaki nagyobb mennyiséget rendelt és neki tartalékolják?

    Edit: Hopp, az AMD oldalán olvasom, hogy a Dell is társult a másik háromhoz egy 2700U és 2200U-s notival, illetve van egy ROG ASUS is, de az nem Raven Ridge, hanem R7 1700 CPU.

    Én kicsit magasnak érzem az árakat., ha azt nézem hogy mennyiért lehet venni 1050-1060-as gamer notikat.

    Jó hír, hogy csatlakozott a Dell is, de több kellene az AMD-nek és a piacnak is.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz Abu85 #47 üzenetére

    Ultra hordozhatónak van egy régi Macbookom, de azt nem kínzom komolyabb játékokkal, lévén csak Ivy Bridge proci van benne. Mondjuk klasszikus gamer noti az abszolút ki van zárva, egyrészt az ára, másrészt a mérete súlya miatt is. Szóval egy "gamer ultrabook" kellene olcsón :-) Annyi is szól mellette, hogy az asztali PC-met nem fejlesztettem már régen és nem is akarózik nagyon.

    Most egy Dell Inspiron 7000 szériás noti, 1060-as Max Q GPU-val 900 dollárról indul 8GB RAM-al 256-os SSD-vel. Ehhez képest én drágállom ezeket, még ha nem is ugyanaz a kategória a kettő.

    Ha "ultrabookok" lennének elfogadható lenne az ár de ezek azokhoz képest kicsit vastagabbak, nehezebbek.
    Amúgy lehet látni, hogy kicsit már akciózzák ezeket is, bár sajna főleg csak az USA-ban.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák