Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ulkesh

    őstag

    válasz kokyt #36 üzenetére

    A smartphone olyan készülék melynek tudása és felhasználhatósági köre külsős fejlesztésű natív alkalmazásokkal bővíthető.

    "Smartphone nekem olyan mobilt jelent aminek hozzáférhetek kódból az erőforrásaihoz, többé kevésbé szabadon használhatom is azokat."

    Az iPhone erőforrásaihoz mint fejlesztő teljes körűen hozzáférsz, egyrészt, mert jól dokumentált, másrészt a fejlesztői környezet ingyenes, harmadrészt az App Store felhasználása relative olcsó. Nem véletlen az a 100 ezer alkalmazás.
    (Symbian-re mennyi is van? 4-5 ezer?)

    "Nekem nem smart egy olyan kütyü aminek nem érem el a belső tárhelyét."

    Gondolom az összes alkalmazás a cloud computing elvén a netre menti az adatait iPhone-on. Ekkora blődséget nem kéne írogatnod.

    "Gondolom egy típusra vetítetted az eladási statisztikákat, és nem szegmense"

    Típusra, de szegmens ügyileg sem nagyon vannak lemaradva.
    A Nokiának hány smart típusa van most forgalomba?

    "Hát ha licencet kap, akkor azt nem szívjóságból adják neki."

    Nem tudni, hogy kap-e, csak azt, hogy ilyen kérés már elhangzott a Nokia részéről.

    "A csend csak annyit jelent szerintem, hogy a sajtó nélkül tárgyalóasztalnál folytatják."

    Az eredeti hírek arról szóltak, hogy tárgyalóasztalnál nem tudtak megegyezni, ezért fordultak bírósághoz. Viszont innentől csend van.
    Ez nekem az ügy hírértéke miatt gyanús.

    [ Szerkesztve ]

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

Új hozzászólás Aktív témák