Új hozzászólás Aktív témák

  • dudika10

    veterán

    válasz Beri #268 üzenetére

    Nem az Apple miatt ilyen a rendszer, de ők azok, akik meglovagolják a lyukakat (meg van még pár idióta, aki bepereli a mikrógyártót, a lakóautó gyártót vagy éppen az Apple-t az üvegajtó miatt, amit nem látott...), tehát akár nyugodt szívvel nevezhetjük gusztustalannak is az üzletpolitikájukat igaz?

    Mint mondtam vannak írott és íratlan szabályok (ezeket nevezzük etikus viselkedésnek/üzletpolitikának vagy hasonlónak) is...
    Ahogy az interneten is van netikett és szerintem Te is ferdén nézel arra, aki megszegi, pedig semmit nem vétett az írott szabályokkal szemben.

    Nyugodtan vásárolhatnál apple terméket azzal a felkiáltással is, hogy "elismerem, hogy gusztustalan a cég, de a termékük az én igényeimnek megfelel és ezért ezt veszem", nem kell mindenáron fényezni a szart. :N
    Persze egy cég megszólása összekapcsolódik a termék megszólásával, az meg az alapvető önigazoló magatartás ellen dolgozik, tehát muszáj védeni a céget is, ha már kiadott az ember egy köteg pénzt egy termékért.

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

Új hozzászólás Aktív témák