Új hozzászólás Aktív témák

  • farkas1

    tag

    Ez a 1903 egy tragédia. Újabb gépekre települ rendesen, de Core 2 Duo-ra amire a 1809 simán felment, ez nem. Kék halál, meg frissítés közbeni boot-nál hibát dob és visszaállítja a frissítést, stb.
    A Microsoft ezzel akar vásárlásra bírni régebbi laptop tulajokat? Eladta a W10-et 2 éve és az idei már nem megy fel? Cseréljen az ember laptopot? Ezzel növelik az elektromos hulladék mennyiségét a Földön? Mennyire "zöld" ez a vállalat?
    pl. Latitude E5400-ra nem ment fel pedig a Dell oldal szerint kompatibilis. BIOS-ban mindent letiltottam, de frissítésnél boot hiba (képen), visszaállt. Már kínomban kivettem a wifi meg a bluetooth kártyákat, hát települt végre. Wifi vissza, jó. Blue vissza, meghal kék halállal. Kiderült, hogy a blue mellet van wwan funkciója is a kártyának, azt letiltottam és akkor jó lett! Ha egy eszköz egy kicsit is régebbi, akkor annyi a telepítésnek. Üzleti laptopban ha minden tiltható akkor oké, felmegy. Ha csak részlegesen tiltható, vagy sima felhasználós a gép és BIOS, már nincs esély tiltásra, akkor kártyák ki amit lehet és vagy megy vagy nem. Még teszt módot is próbáltam, az sem segít.
    Még USB-s TPlink wifi vevő ami V3-as verzió volt, azt sem támogatta, driver települt, de a net folyamatosan leszakadt. V5-re csere után, ahhoz 2018-as driver, ment rendesen.

    Elképesztő milyen sok drivert meg támogatást töröltek ebből a verzióból, pedig a telepítő mérete kisebb mint az előzők, tehát egy DVD-n még lenne hely pár 100 mega drivernek!

    Folyamatosan ilyen hibaüzenetek jönnek több változatban gépenként:

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák