Új hozzászólás Aktív témák

  • csatoth79

    tag

    Samsung s9+-ról váltottam Iphone xs-re.
    Lényeg miért?
    A kisebb méret,mégis minőségi kamera,gyors rendszer és macbookom van.
    Nagyon féltem az akksi üzemidőtől,de kellemes meglepetés.
    Tényleg estétől reggelig készenlétben 100% ugyanez androidon nem így volt.
    Én nem mondanám,hogy jobb,rosszabb,inkább hogy más.
    Van amiben a samsung volt a jobb.
    Amúgy ismerős a helyzet,kocsik esetében is hallgattam,hogy hülye vagy bmw-t veszel?
    Magas a fenntartása és drága :)
    Én nem az áron vitáznék senkivel,mert ha nem vennék ennyiért,nem adnák ennyiért kínálat - kereslet
    Más az üzletpolitika egy android gyártónál,aki pár hónap után csökkenti az árat,hogy jobban vigyék,addig az iphone 1 évig bizony ennyibe fog hivatalosan kerülni.
    Volt huawei p20 pro-m is ,abban lévő kamera veri ezt DE kizárólag fotózásban ott is inkább esti sötétedés után.
    De az a telefon arra készült DXO mark is a 3x zoom miatt adott több pontot neki.
    Ez viszont úgy ahogy van egyben egy jó telefon.
    Használom aztán lehet váltok vissza androidra.
    Aki nem használta sosem ,az honnan tudja,hogy nem ér annyit?
    Én nem hallottam még ,hogy vettem egy iphone xs-t és nagyon nem érte meg,szeretném eladni.
    (bár aki megvette is védi ha igaz ha nem,ha már annyit kiadott érte)
    Én egyenlőre védem,utoljára az iphone 7-nél váltottam IOS-re,ott kb 1 hét után el akartam adni,nem tetszett,itt nem érzem ezt egyenlőre.
    Ártól eltekintve jó telefon,az meg hogy kinek ér ennyit? Pl így nekem is,mert méretben már durva leírni ,de ez egy kompakt méret pl huawei p20 mérete de nem korlátozásokkal mint az.
    Jön a huawei mate 20 pro? Brutál lesz DE nekem nagy
    és akkor már inkább adok ezért ennyit ,de nekem fontos hogy ne legyen óriás.
    P20 simán megfelelne nekem,de ott meg már butít a huawei is...

Új hozzászólás Aktív témák