Új hozzászólás Aktív témák

  • Misi1979

    őstag

    válasz HUTCHDB #1224 üzenetére

    Üdv!

    -hivasnal hogyan valaszthato, hogy melyikrol inditom el azt?
    Alapértelmezett kártyát kell választani, de a hívásindító képernyőnél felül megjelenik egy (egyelőre elég kezdetleges) gomb, benne a default kártyával, ha rákattintasz, a következő hívás erejéig válthatsz hívásindító kártyát. (kipróbáltam, bezárás után visszaáll default kártyára)

    -beallithato-e, hogy ha kulon nem valaszton ki, akkor allandoan egy adott kartyarol induljon a hivas? (Elsodleges kartya)
    Igen, lásd fentebb

    -sms-nel szinten kerdes annak elkudese elott a kartya kivalasztasa
    Egyelőre nem találtam ilyet, hogy küldés előtt lehetne-e variálni, hogy miről is küldje.

    Viszont mivel itt van még az Imessage/facetime kérdése, ezért megnéztem - menüből állítható az, hogy melyik "kártya" legyen az aktív ezekre a szolgáltatásokra. Egyszerre csak egy lehet aktív amúgy.
    (szerintem ezen változtatni fognak amúgy, "technikailag" nem látom akadályát, hogy a másik kártyát is imessage/facetime-kompatibilisnek lássa, "párhuzamosan". Illetve igen, nem hülyeség az üzenetküldésre használt kártya kiválasztásának lehetősége - ez egyelőre nincsen. (beta3 amúgy a profil)

    -csengohang, sms hang kulon kulon beallithato-e?
    Egyelőre nem találtam erre lehetőséget. Szerintem később lesz csak, ez az első beta, ahol aktív ugye az ESIM.

    Viszont a hívószámkijelzés és Handoff/handover állítható külön-külön, mindkét szám esetén.

    -net hasznalatot hogyan tudom valtogatni a sim-ek kozott?
    így:

    Ami még nincs és kb nagyon hasznos lenne: vezérlőközpontból egyes vonalak kikapcsolásának lehetősége. Jelenleg ez csak a beállításokban, 3 menü rejtekében valósítható meg.

    A kismókusok kenyérre is kenhetik.

Új hozzászólás Aktív témák