Új hozzászólás Aktív témák

  • ToniSoprano

    addikt

    válasz lugosi #561 üzenetére

    Lehet olvasotad híreket és amikor gondok voltak nem frissítéttél azonnal. Egyszer volt valami hír is erről én is olvastam akkor ezt, hogy problémák voltak, ő nem olvas ilyeneket, és rányomott a frissítésre. El is küldtem linkeket neki, de nem merte megcsinálni, neki kínai volt:[link]

    No mindegy, tényleg jó az IOS elsősorban az menti meg ezeket a készülékeket. Ami kicsit idegesítő az 1 év hivatalos gari, míg szinte minden többi cég 2 év garit vállal önként, és ne jöjjetek a szavatossággal mert nem ugyanaz. Szerintem a kis akku nagy kockázati tényező, mert a droid is optimalizálják. A 6.0-nál még a Google is elismerte semmi új dolog nincs benne igazán egy 5.1 optimalizáló pl. DOZE mode elég jó jelentősen növeli az készenléti üzemidőt. A lényeg a droid rendszer nem engedi a Whatsapp, Skype, gmail, Viber stb. alakalmazásokat hogy akkor szinkronizáljanak amikor akarnak és felébresztgessék külön külön a telefont: hanem átveszi a szuperuser jogot és megmondja mindenki csak egyszerre szinkronizálhat, és egyébként közte megyünk alvó módba. Tök és egyszerű dolog, de hasznos: [link] [link]
    Szóval azért a droid is optimalizálgat, nem áll egyhelyben.

    De tényleg az IOS jó rendszer, vigyáztak mindig arra hogy stabil egyszerű legyen és könnyen kezelhető legyen. Az pl. nagyon tetszik, hogy egy home gomb van, és a többit gesztusokkal lehet megoldani. Ezt én is így csinálom egy gestrues alkalmazással, onnan másoltam. A fizikai gombok közül én is csak a home gombot használom. A hardverileg ,formailag szerintem semmi extra szerintem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák