Új hozzászólás Aktív témák

  • ToniSoprano

    addikt

    válasz B-L-A-C-K #556 üzenetére

    1. Nem romlott el neki a 4S, az egész telefon téglás lett egyértelmáen frissítés után, végül vissztették a 7-est neki azzal jó lett minden. Lehet nem is a home gombbal volt a baj nem emlékszem már, talán a tárcsázó nem jött fel, vagy nem működött, mindegy lényeg alap dolgokra nem tudta használni. Ő ehhez nem ért hozzá teljesen amatőr azért is vett Iphonet hogy ahhoz nem kell érteni. Nem fizikailag bolt hibás a gomb, mondom mégegyszer, a 7-est visszatették neki, és jó lett azóta is az van rajta, azzal használható. És milyen szerencse hogy nem frissített azóta: [link]

    4. Én WP-től tértem át, a win 10-zel megunt bénázás miatt. Most asszony kapta meg a 640 -et célszerszámnak whatsapp, skype, Viber, netezni emailezni ilyesmi még mindig jó dual simmel. 4.4-es tabletem van tényleg akadozik, gondolkoztam mire váltsak, féltem a droidtól. Igazán az Amoled kijelző és a kamera miatt váltottam Samura. Féltem a droidról de az 5.1 már tényleg egész jó stabil használható, az 5.1 nagy ugrás volt a 4.4-hez képest, sokkal letisztultabb, egyszerűbb is lett. És az a durva, hogy nem biztos hogy a droid csúcsteló a gyorsabb, megbízhatóbb: [samsung s5 vs j5 sebeség összehasonlítás] Ez full HD, QHD erőltetés a Samunál sajnos visszaüt eléggé sebességben, meg hogy a csúcstelókba minden idióta funkciót belepakolnak a Samunál, amit emberek 5% használ és akkor sokat mondok.

    Ebben pl. tetszik, mindig is tetszett az Apple, hogy a sebességet egyszerűséget megbízhatóságot helyezte legelőre. De azt azért ne mondjuk már hogy annyira optimalizált, hogy elég neki 2 mag, a videókártyája ha lól tudom 6 magos, szóval összesen 8 mag van benne.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák