Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #86564352

    törölt tag

    válasz janeszgol #608 üzenetére

    Csodálom valaki elolvasta. :) Megdöbbentő valóban nem értik a célközönséget, nem látják az összképet, nem értik amit ők hátránynak tartanak az másnak előny. (pl. méret, egykezes használat, iOS, időtállóság, általánosan jó legyen)
    Csak szajkózzák a specifikációkat a Redmi, a Galaxy miben jobb és nem értik világszerte a 6-tól SE1-en át 8-ig tábor miért fogja ezt a "vicc akkus, vicc töltős, botrányos kijelzős, kőbalta rendszerű" SE2-t millió számra venni a Pixel 3a, S10e, olcsóbb Xiaomi helyett. Biztos csak azért mert alma logó, biztos csak azért mert szórják a pénzt, biztos csak azért mert buták és nem tudják Androidnál mit lehet csinálni.
    Folyton megy a kapufa mozgatás is, pl. ha az árról van szó nem a hasonló összegbe kerülő S10e a droidos példa, hanem egy kínai harmadáron. Ha a káva a baj, akkor nem a szintén kávás Pixel 3a a példa, hanem az S10e.
    Xiaomi: valakinek nagy kijelző kell a tömegközlekedés filmnézéshez, másnak a launcher buhera, nekem az nem fáj más mit használ, reggelig is sorolhatják a paramétereket engem nem érdekel mert nem iOS fut rajta és mert számomra tepsi. (Nem fogok 45-ös cipőt venni, mert ugyanolyan áron vagy olcsóbban nagyobbat kapok, ha nekem a 43-as passzol.) Eltérő igények. Elfér a piacon ilyen is, olyan is, mindenki választ magának készüléket a saját szempontjai alapján.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák