Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _ak_

    addikt

    válasz Szellem. #3036 üzenetére

    Érdekes amúgy én pont fordítva voltam , csak nem bírtam annyi ideig az iPhone-nal. Egy héttel korábban teszed fel a hirdetést, akkor mi cserélünk telefont. :))

    Nekem hiányzott a nagy screen, a transmission client, a miband funkciói, widgetek, aptX, streameles yatseval az rpire vagy fizetés az NFC-n keresztül vagy éppen, bemondva keresni és lejátszani egy trailert a youtube-on.
    Egyedül az aksi idő ami zseniális volt, illetve úgy tűnik, megszoktam a force touchal váló lépkedést a szövegben, de ha már itt tartunk a keyboard is jobb szerintem androidon, már ha swypeal írunk. És az aksi is valahol trade off volt, mert pl így hétfőnként nem tudta automatikusan lehúzni a Spotify playlistet, csak ha elindítottam vmi zenét.
    Nehéz is volt mégis üresen kongott a kijelző.

    Szóval nekem az a meggyőződésem, hogy szolgálatában és lehetőségekben többet nyújt az android, illetve amiben bíztam, hogy nem bukom akkorát rajta, ha eladom, hát pár hónap alatt 100k-t zuhant az iPhone is.

    Megkérdezhettem, hogy neked mi hiányzott a Note-ból, mi húzott vissza?
    (Egy sok éve iPhone-os kolléga is i6-ról beleugrott egy s8-ba és eddig csak jókat tudott mondani, kíváncsi vagyok, hogy hétfőig kitart-e a lelkesedés)

    Let's begin, de gozaimasu!

Új hozzászólás Aktív témák