Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Diokhan

    addikt

    válasz C.Brigante #19013 üzenetére

    Köszönöm, szerintem nem én vagyok az egyedüli, aki így gondolja.
    Csak néhány példa, ami miatt fogom a fejem:
    - Jack csatlakozó elhagyása, lightning csatlakozós EarPods bevezetése: Ha töltöd a telefont, nem tudsz zenét hallgatni vagy headsettel beszélni (hátsó indok szerintem az AirPod beszerzésének "kikényszerítése")
    Emellett ha ilyen lightning fülesed van, azt nem tudod tovább használni akár az újonnan vásárolt MacBook-kal sem, mert azon viszont még mindig jack csatlakozó van.
    - MacBook-on a Thunderbolt csatlakozók bevezetése, további átalakítók vásárlása szükséges, alaplapra forrasztott RAM, ami nem bővíthető, alaplapra forrasztot SSD, ami szintén nem cserélhető. (Szerintem nem kell ecsetelnem, hogy wines gépekkel ez hogy van). Ha normális konfigot akarsz, borzasztó pénzbe kerül, ha pedig játékra kell a gép, akkor az összes Mac-es gép felejtős.
    - Az új iPhone X kiejlzőjén lévő felső fekete "belógást" nem tudom ki hagyta jóvá, de borzasztó. Az iPhone 8 annyira összecsapott valami, hogy még egy 7S-hez sem rendelkezik elég fejlesztéssel. Állítólag az árát már le kellett vinni, mert senki nem veszi. (de ezt csak neten olvastam, amit nem biztos, hogy el kell hinni).

    Szóval nem tudom, hogy mi lesz később. Nagy szerelmem az Apple, de egyre nagyobb csalódás is.

    (#19015) eladogeppc: Szia! Sajnos nincs tapasztalatom kijelző csere téren, ezért nem válaszoltam.

    [ Szerkesztve ]

    Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

Új hozzászólás Aktív témák