Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sir Gunar

    aktív tag

    válasz karldergroße #865 üzenetére

    Az biztos, hogy mindkét rendszeren másképp oldják meg a dolgokat, de mindennek oka is van. Az Apple a biztonságot tartja szem előtt és ezért nem enged sok mindent az appok készítőinek. Az appok készítői pedig sok esetben ki sem használják az IOS adta lehetőségeket és itt hoznám fel a vesszőparipámat, a CallKit-et, amit a legtöbb voip app nem használ és ezért a bejövő hívásokról csak akkor értesül az ember az A.watch-on, mikor az nem fogadott állapotba kerül MIÉRT? van olyan app ami használja és tudom ha hívnak, bár felvenni lehet sajnos, de tudom vki hív és elővehetem a lenémított telómat hogy beszéljek vele. Amugy ez a jelenség az androidosakat is éri, mert ott sem látod ha vki hív és ez érdekes innentől, mert amennyiben másik cég óráját használod, ez megoldódik, de sok más meg elcsesződik, ami amugy meg műxik . Teszteltük ezeket samukon és ugye iphone-on is és ez van, de nem kapunk választ a miértekre sehonnan. Sem az app készítőktől sem az Apple-től, az Apple a fejlesztőkre mutogat, azok meg többnyire nem is válaszolnak a keresésre.

Új hozzászólás Aktív témák