Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laslow

    senior tag

    válasz #86564352 #1234 üzenetére

    Én elolvastam az öszes Tippek tartalmat, frissítés után az újakat is, a weboldalukon is olvastam a tudnivalókról, és a fórumokban is kérdeztem/olvasgattam/keresgéltem. Átnéztem a telefon összes beállítási lehetőségét, valamint az összes gyárilag fent lévő appot megnyitogattam, hogy lássam, mik azok, és kb mit tudnak. Szóval az alapvetően elvárhatókat megtettem, hogy megismerjem a telefonomat.
    Amikor majd pár év múlva valamiért telefont fogok cserélni megint, elsősorban Android vonalon fogok nézelődni. Sok dokgot utálok az iPhone-ban. Például a tárcsázója időről időre felbosszant, annyira nehézkes a működése a régi Androidos tárcsázómhoz képest. A billentyűzetét is utálom. Arra például még nem jöttem rá, hogy ékezetes betűket tartalmazó jelszót hogyan lehet a gyári billentyűzetén begépelni (biztos van rá mód, de keresgélés helyett mindig inkább beírtam valami sima mezőbe, majd vágólapról beillesztettem a jelszót kérőbe...). Az is nagyon bosszant, hogy ha bármire rákeresek az App Store-ban, a kijelző nagy részét valami szponzorált tartalom foglalja el, és lentebb kell görgetnem a releváns találatért. A Kamera alkalmazás gyorsindítása is lassú és nehézkes, mert sokszor nem sikerül elsőre - Androidon a dupla bekapcsológombos módszer egyszerűen jobb. De egyébként meg szép a lezárási és a kezdőképernyő, azokat szeretem. :)

    "A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

Új hozzászólás Aktív témák