Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sohajda90

    tag

    Én 2013-ban vettem meg a premier napján az akkor új iPad Air-t, mert garanciálisan cserélték az akkor 1 éves MacBook Air-em prociját, hogy a garancia erejéig tényleg kompitibilis is maradjon a következő OS verziókkal (nagy pacsi ezért az Apple-nek, az ő cuccaik tényleg hosszúéveket bírnak és sokáig maradnak támogatottak), és mivel erre az időszakra cseregépet nem adtak, gondoltam miért nem. Számomra hamar kiderült, hogy nálam a MacBook-ot nem fogja kiváltani, már csevegére is pl. sokkal jobb a fizikai keyboard, plusz ahogy mondták fentebb is a nem-túl-legális videótékákra sem volt sokáig jó megoldás :D Viszont 7 éve használom az iPad Air-t filmnézésre, leginkább amikor vonatozom de néha otthon is. Azóta is makulátlanul teszi a dolgát, 8 éves hardverrel a mai napig semmi baja nincs még FullHD-s filmek streamelésével sem, és az akkuidő még mindig kiváló. Van hogy 1-1.5 hétig felé sem nézek és simán elmegy standbye módban addig úgy hogy wifin van és a notification-ök jönnek. Azért ez egy 7 éves gépnél nem semmi. Már gondolkodtam hogy beújítsak egy újabb modelt, de mivel már nem vonatozok annyit mint annó a fősulis évek alatt, így nay szükségem nincs rá, mert minden másra ott a tavalyi MacBook Air, ami engem tényleg 100%-osan kiszolgál...

    Ja a comment relevanciája annyi lenne, hogy überbrutál gép, szívesen elfogadnám, de mivel a tudása 5-10%-át használnám ki, ezért 400 ezret nem adnék érte...

Új hozzászólás Aktív témák