Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bostone

    addikt

    válasz Norb79 #90 üzenetére

    Nem érdemes példákat említeni, hiszen a fórumon mindenki tudja, hogy a táblagép, mint olyan használhatatlan bármire is.

    Az a néhány eltévedt felhasználó majd idővel rájön, hogy pc-t vagy notit kell beszerezzen, mivel eddig egy tévedésben élt.

    A marketingesek méregkeverői eltérítették a helyes útról és ez a lejtő, amin halad, egy szakadékban köt ki, ahol kihegyezett karók várják az érkezését az arra rászorulóknak.

    Térj meg és láss át a hazugságokon. Bill, Elon és Steve megbocsát. Még bűntelenül léphetsz be a "Megdonáldsz" kapuján.

    Biztos hogy tabletet használtatok az említett időben???

  • #06658560

    törölt tag

    válasz Norb79 #90 üzenetére

    "106k-ért meg nem hiszem kaptam volna olyan laptopot, amin ilyen flottul ellenének az otthoni iskolával a gyerekek, arról nem is beszélve, hogy mivel mi meg időnként másik szobákban másik íróasztalnál laptopozunk itthoni dolgozásként, így az is működik, hogy ha elakad, akkor felkapja és hozzá és mutatja, hogy itt vagy ott nem érti."

    Pedig lehetett kapni korábban is, nem kell ezekhez nagy hardver. A laptopot is fel lehet kapni és lehet vinni másik szobába.

  • 7Heads Drago

    veterán

    válasz Norb79 #90 üzenetére

    Nálunk van mindkettő. Én notizok a lányom ipadozik kb 4-5 éve. (Air 2019) Most érettségizik. Office dokukat mindig notin csinálja. Szerinte sokkal gyorsabb. ;)
    Én magam vettem, raktam össze notit 100-110 k-ból. Használt dell latitude 6540. Világítós bill, 256 msata, i5 proci, 8 gb ram, fhd ips kijelző. Kb 2 éve használjuk. 50-60 körül már tök jó kis sulis notik vannak használtan. És csak egér kell hozzá.
    Ki mit szokott meg. Én nem férek a tablethoz, meg amúgyis jobb szeretem a notit. A lányom meg ha itthon van, zömmel azon lóg.

    [ Szerkesztve ]

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

  • Tikakukac

    titán

    válasz Norb79 #172 üzenetére

    Már többen írtuk, hogy ki tudtunk váltani laptopot iPaddel, mert nem x86 programozást és nem pixar filmvágást csinálunk rajta.

    Ki írt amúgy ezekről? Én olyan hétköznapi egyszeri dolgok miatt ülök gép elé, amikbe beszakad az iPadom, hogy csak na. És nem a hardver a gond, ezt kéne már a buksiba beverni, nem pedig nonstop csúsztatásokkal érvelni, mint az sikerült most megint :N

    De ez mind elmegy a fületek mellett, mert ti ragaszkodtok egy-egy kivételhez, hogy "ugyehogyugye".

    Most akkor kiváltja vagy nem váltja? Van kivétel vagy nincs? Durva oximoron van itt a sztoriban, ez az, ami igazán elmegy a bizonyos fül mellett, inkább a karate van arról, hogy az Alzaban mi mennyibe kerül.

    Senki nem mondja, hogy mindig minden esetben kiváltható minden laptop iPaddel

    Megint a fül és az elmenés. Már szerintem legalább kétszer be volt linkelve mit mondd az Apple a Pro szériáról. Akkor ők is hazudnak? Vagy csak rosszul fogjuk ezt is, vagy izé, olvassuk.

    mert ugye maga a laptop szegmens is elég széles a Pentiumoktól az alienware-ekig bezárólag, szóval például a laptop szegmens alja se megfelelő arra, amire a teteje és fordítva, szóval még egy laptop se vált ki minden esetben egy másik laptopot, nemhogy egy iPad.

    Beakadt ez a hardver lemez. Nem, nem ez volt eddig sem a gond.

    Ennyi első körben.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák