Új hozzászólás Aktív témák

  • bwoay

    nagyúr

    válasz imisomogyi #30 üzenetére

    én ezt a típust még sosem próbáltam, valszeg nem is fogom, így viszont (pusztán a cikk alapján) miként lehet azt megállapítani, hogy a piacon van-e olyan fejhallgató feleennyiért, ami ugyanezt a hang/anyagminőséget, kivitelezést nyújtja?

    ami pedig a példádat illeti: pont ezért mondom, hogy a túlárazott kifejezés az nem a "drága" szinonímája. Utóbbi teljesen szubjektív, itt van értelme arról beszélni, hogy kinek drága, kinek nem, egyéntől függ. Az viszont, hogy valami túlárazott, egész mást jelent. Ez az egyéntől teljesen független, nincs olyan, hogy ez nekem vagy neked túlárazott, mert itt nem a pénztárcánk tartalma szolgáltatja a viszonyítási alapot, hanem az adott terméktípus aktuális kínálata. Mi meg egy 10e. Ft-os fejhallgatóról beszélünk, tudván, hogy ez az árkategória még füldugók esetén is max belépőszintre elég. Én innen nem tudom megállapítani, hogy ez a fejhallgató megér-e 10e. Ft-ot, de többen is írták, hogy ebben az árkategóriában még nem várhat az ember komoly hangminőséget, ennyiért csak design meg márkanév jár.

    [ don't... don't believe... don't believe the hype ]

Új hozzászólás Aktív témák