Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aggleány

    addikt

    válasz Zirowe #26 üzenetére

    Edenyke:

    Köszönöm a kedves kioktatást. Mivel Samsungom van, ez alapján tudtam elkészíteni a leírást, mint ahogyan azt a cikk elején jeleztem is.

    A Home valóban lehet három lapos is, de nem ez a gyakori, ezt általában be kell állítani.

    Ez egy teljesen kezdőknek szóló leírás, nem a telepíthető programokról szól.

    A rácsos vagy listás elrendezést azért nem írtam, mert nem minden készülékben lehet választani.

    Persze, lehet csatlakoztatni bekapcsolt USB hibakeresés mellett is a telefont a számítógéphez, csak akkor utána kell keresgélni, így sokkal egyszerűbb. Nekem az eddigi androidos telefonjaimon ezt mindig meg kellett csinálni ahhoz, hogy ne menetközben kellett keresgélni.

    A "valószínűleg" szó azt jelenti, hogy valószínűleg, nem pedig azt, hogy "mindig".

    Egy kezdő nyilván a képernyőfotó készítésénél rögtön elő fogja kapni az android SDK-t, mert anélkül már nem is tud telefonálni.

    Nem egy tökéletesen átfogó, mindenre kiterjedő leírást akartam készíteni mindenkinek, hanem egy alapvető tudnivalókról szólót a többségnek. Amennyire én tudom, jelenleg a Motorola Defy és rajta kívül néhány kevésbé elterjedt telefonnak van angol menüje. Ez a leírás nem az ő tulajdonosaiknak szól, az adott készülék topikjában biztosan fognak segíteni a kezdőknek.

    Mivel Te láthatóan nem vagy kezdő, ez a leírás nem Neked szól.

    Örülök, hogy van időd ilyen szinten belekötni minden szóba. Ha ennyire nem tetszik az egész leírás, akkor nem kell elolvasni. A program fakultatív.

    Egyébként nem vagyok itteni profi cikkíró, akinek mindent tökéletesen tudni kell, csak ismerem egy kicsit a rendszert, és a kezdőknek akartam segítséget nyújtani. Nekem jól jött volna, ha annak idején ezeket tudom, és nem kell összevadásznom mindent innen-onnan.

    Ha szerinted SGS bevezető szaga van, akkor biztosan nagyon kifinomult a szaglásod. Ez talán azért lehet, mert egy SGS segítségével készült a leírás.

    Ha szerinted ennyire rossz az egész, akkor reklamálj a szerkesztőknél.

  • aggleány

    addikt

    válasz Zirowe #31 üzenetére

    Egyetlen dolog hiányzott az írásodból, a segítő szándék. Ezt szokták jelezni némi szmájlival, ilyesmivel.

    Elkezdtem a javításokat, de még nem értem a végére.

    Az általában szó azt jelenti, hogy általában, nem azt, hogy mindig.

    A képkészítést kihúztam, kezdő nem készít képet. Azt egy haladó csinálja.

    Nem az én hiányosságaim, hanem a cikk hiányosságai.

    Ha normális stílusban írod, amit írsz, akkor én sem így állok hozzá. Mint azt láthattad, a többieknek megköszöntem, hogy felhívták a figyelmem a hibákra, mert náluk éreztem, hogy segítő szándékkal teszik. A stílusodtól függetlenül az általad leírtakat is javítani fogom.

    Ha ennyire értesz hozzá, puszta segítő szándékkal Te is írhattál volna egy kezdőknek szóló cikket, ami a Te tapasztalatoddal valószínűleg sokkal jobb lett volna, mint amit én össze tudtam hozni a sekélyes és felszínes tudásommal. Nekem sajnos csak ennyire futotta.

  • Brutális eb

    addikt

    válasz Zirowe #31 üzenetére

    Vedd már észre magad. :W

    A cikk remek érthető nyilván nem mindenre kiterjedő de igen jó alapozó amiben még van lehetőség egy bővebb lére eresztős folytatásra is .
    Köszönöm szépen. :R

    Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

  • aggleány

    addikt

    válasz Zirowe #34 üzenetére

    Én sem óhajtok vitatkozni.

    Ha tudtam volna, hogy Te ennyire benne vagy a témában, akkor Téged is megkértelek volna, hogy légszíves nézd át a cikket, mielőtt publikálásra kerül, mint ahogy néhány olyan emberkét megkértem, akikkel többször találkoztam a fórumon. Ők sokat segítettek, amit ezúton is köszönök nekik.

    Ezt most teljesen komolyan írtam, minden kötözködés nélkül, mivel az a cél, hogy a kezdők el tudjanak indulni, és ehhez minden segítséget szívesen veszek.

    Nem az a lényeg, hogy ezt a cikket ki írta, szerintem ez mellékes. Az a fontos, hogy jól használható legyen.

  • aggleány

    addikt

    válasz Zirowe #42 üzenetére

    Örülök, hogy visszajöttél :K

    Ezt a cikket csak a bekapcsolástól a használatba vételig, működőképessé tételig szántam, azért nincs benne több progi. Ezért is írtam, hogy ez így még fapados, de már alapdolgokra használhat.

    Arra gondoltam, hogy össze lehetne hozni egy következő irományt az alapvető programokról, amiktől már nem "fapados" lesz a telefon. Olyasmi progikra gondoltam, amiket leírtál, de ez önmagában akkora anyag, hogy szerintem simán külön cikket érdemel.

    A másik dolog, hogy ezt a cikket már így, ebben a formában engedélyezték, és nem akarok új dolgokat beleírni, mert nem szeretném, ha emiatt rám szólnának.

    Ha van egy kis időd, megtennéd, hogy ránézel most a cikkre? Azt hiszem, beleírtam minden változtatást, amit itt kaptam javításnak, de hátha kimaradt egy-kettő véletlenül.

    Ha benne vagy, örömmel venném a segítséget a programajánlóhoz.

    Minden progihoz lehetne javasolni alternatívát is, mert nem mindenkinek tetszik ugyanaz. Pl. Barcode Scanner - Neoreader. Documents to Go - Think Free Office, stb.

  • aggleány

    addikt

    válasz Zirowe #42 üzenetére

    Ami kimaradt:

    Hidd el, hogy egy teljesen kezdőnek már ez az infó is rengeteg. Mostanában segítettem pár ismerősnek belőni az első Androidos telójukat, és már a felénél hápogtak, hogy hogy lehet ennyi mindent fejből tudni.

    TRob1:

    Köszönöm :R Milyen utolsó mondatot támogatsz?

    [ Szerkesztve ]

  • jeni

    félisten

    válasz Zirowe #26 üzenetére

    Szia
    Ez melyik Androidos telefonra érvényes a Class 10-s kártya használata esetén a belassulás?

Új hozzászólás Aktív témák