Új hozzászólás Aktív témák

  • persil

    nagyúr

    Ebben a story-ban az a gáz, hogy pusztán azért, mert volt a kezedben 3 marék ram, még akármilyen procid is lehetne. Miért pont i7 920as lenne?! Egyáltalán mi van ha amd? Meg aztán i7-esből is van 66 féle.

    Rohadtul nem életszerű a helyzet, hogy megy valaki 3 rammal és odamegyek, hogy szia, bocs de neked nem i7 920as procid van...? Pfff :D Lehetetlen az egész.

    Attól pedig, hogy ismer egy (azaz egy darab) procit, névről még nem sokat jelent.

    Biztos bennem van a baj, de én sokkal több, semmirekellő, haszontalan, hazug, alkoholista hajléktalannal találkoztam, mint olyannal, aki tényleg nem tehet róla. Tény, hogy van ilyen, de mondjuk 100ból 1.

    Nekem is volt olyan, amikor nem volt állásom, több százezer forintos tartozásom volt helyette, ráadásul ért egy tragédia, amibe emberek bele szoktak rokkanni.
    Ehhez képest most a saját, frissen vásárolt lakásomat újítom fel éppen.
    Akaraterő kérdése.

    Konkrét eset, hogy egy ismerősöm szendvicset(bontatlan példányt) adott egy hajléktalannak, az meg utánadobta ordítva, hogy "nem igaz nem vagy képes pénzt adni".
    Ha rajtam múlik, akkor nyomorékká vertem volna.

    Ettől még persze igaz is lehet, amit mesélt az adott srác, de én minden szavukat fentartásokkal kezelem.

    Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Új hozzászólás Aktív témák