Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vegyszer

    addikt

    ad 1: nekem is ilyen van. elsődleges, és egyetlen pc gyanánt.
    ad 2: nekem is egy 3000+ athlon64-et váltott. (közvetetten)
    ad 3: a 3000+ om biztosan 2004 karácsonyára vettem, a cikkben 2006 szerepel megjelenési dátumnak, hibásan. a 7 év stimmel.
    4: miután lecseréltem a régi gépemet, (x4 620), majd másnap leolvasztottam a hűtőm, a havi villanyfogyasztásom 35%-al csökkent, :-) hogy pontosan melyik mennyit vett ki, nehéz belőni.
    5: madaras videó Windows 7 alatt XMBC-vel tökéletes, mindenfajta külső kodecpack nélkül... :-D
    6: a live linux verzióról ez nem mondható el. :-( (még hang sem volt, a kép vagy kockás, vagy diavetítés volt, de folytonos jó videót nem sikerült kicsikarni belőle)
    7: a DVB-T vevőt homesys 4-el tökéletesen lekezeli, DE TORRENT EN MENJEN A HÁTTÉRBEN, mert akkor bajok lesznek, valószínűleg a hiba az, hogy a nézett jelet rögzíti röptében és a HD204UI nem egy villám... lehet, egy 7200 rpm-es winyó észre sem veszi a dolgot
    +1: én csak torrent, fórum, és HD lejátszónak használom. 100%-ig elégedett vagyok vele, főleg a villanyspórlás miatt, de a teljesítménye is kielégíti alantas vágyaimat. még pasziánszt sem játszom...

    Mindösszesen két negatívumot tudok felhozni ellene:
    - nincs HD3D támogatás az IGP-n,
    - és valamit nagyon elszúrtak vele, mivel a tv-m (LE-32B530PW a Samsungtól) vezérlő panelje már másodszor szállt el, mióta megvan eme la, előtte semmi bej nem volt. a fehéregyensúly, és HDMI színkalibráció vérzik el benne állandóan. és magával rántja a digitális tuner egyensúlyát is. gariban egyszer cserélte a fickó a panelt, utána azt mondta, nem azzal van a gáz, hanem a pc babrálja el, és be kell majd kalibrálni, erre nem került még sor... a hiba oka ismeretlen, de hogy egy 16000 ft-os alkatrész ne bírjon ki két hetet, az agyrém...

    [ Szerkesztve ]

    "Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

Új hozzászólás Aktív témák