Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Martin97

    aktív tag

    Lumia 610-esem lassan már 4 éve nyüvöm és még mindig jól bírja. Egyedül a rammal akad néha gond nagyobb méretű weboldalaknál, de ettől eltekintve nagyon szeretem valamint az akku is púposodik, de még befér a hátlap alá. :D

    Ami kifejezetten nagyon tetszik benne az az, hogy olcsón ad egész jó anyaghasználatot, és minőséget. Továbbá a kijelzője is jobb, mint egy 530-asé, vagy 532-esé. Nem torzul annyira, ha szögből nézzük, és a fényereje is elég ahhoz, hogy napsütésben is lehessen használni. Pedig "csak" TN paneles.

    Összehasonlítva egy fejlettebbnek mondott lumia 532-vel (ajándék lett volna) arra jutottam, hogy inkább maradok a 610-esnél. Ami az 532-esben nem tetszett az a rosszabb kamera, és a vaku hiánya, valamint főként a bazári, műanyag hátlap és a rosszabb kijelző.

  • Martin97

    aktív tag

    válasz Pttypang #10 üzenetére

    Igen, a navigombok jellegzetességei voltak az első néhány szériának. Bár néhány main is külön vannak, mint ahogy az 532-esen is.
    Tényleg, a kameragombot elfelejtettem az előzőben leírni. :B

    A kinézetét az alsóbb kategóriában szerintem máig nem űbereli semmi. Ezzel bárhol meg lehet jelenni. Míg egy plasztikkockát azért rejtegetnék. :D

    Én is nagyon szeretem ezt a telót. És még egy ideig biztos hű társam lesz, mert sokat nem vagyok hajlandó költeni telefonra, és ebben a kategóriában nincs lényegesen jobb.

    Én a hardvereimet szoktam elrakni dobozostól, de a 610-esnek még meg van a doboza, szóval ez is el lesz rakva. Aztán majd lehet nosztalgiázni. :K

    Egyedül a belső memória, és a bővíthetőség hiánya a hátránya számomra, de ez nem nagy gond. Ott a onedrive, és az mp3 lejátszóm. :)

Új hozzászólás Aktív témák