Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz pauliboy23 #91 üzenetére

    Az elején elégedett volt, aztán elkezdett olyan dolgok miatt elégedetlenkedni ami másként működik, aztán átváltott arra hogy olyan dolgok nem tetszettek neki amik az ő hiányos ismereteire vezethető vissza, mostanra meg már csak szimpla troll, mindenbe beleköt, minden topikban. Az elején a hiányos infóit, később a ferdítéseit korrigáltam, de szerintem eljutott arra a szintre ahol már ignore kell. Lásd ezt a topikot, ez a csúcs. A 13 pm topik pedig gyönyörűen mutatja a fejlődést idáig, ha valaki végigpörgeti az ottani kommentjeit.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • Szabi®

    addikt

    válasz pauliboy23 #91 üzenetére

    Tény és való van olyan része az Apple termékeknek amik néha nemhogy nem fejlődnek, de még rosszabbak is lesznek, mint előtte. Gondolok itt egy-két széria elkúrt billentyűzetű Macbbok-ra, amiknek még hűtésük sem volt, ezáltal cserébe teljesítmény sem ... Aztán akik fanyalogtak, jött pár nagyon intelligens elvakult fan, akik megmondták a galaxis legnagyobb igazságát, " - nem kell használni" , ezzel sincs gond ha egy 200 ezres termékről beszélünk legyintünk egyet és kész, de sajnos ezek mind fél milla, vagy afelé regnáló árazású cuccok, amiktől elvárná az ember, hogy legyen minőségi, legyen fullos. Ezt is halljuk róla, hogy fullos.
    Aztán amikor a népharagja tetőzik, akkor kihoznak egy újabb szériát " - vegyétek ezt, ez jobb, mint az előző, és javították ezt és ezt és ezt ...." Ez az a pont ahol nekem egy picit néha már nagyon kiüt a hülyének nézés.
    Tény és való, tökéletes termék nincs, az apple sem az, sőt ezzel kéne inkább promotálni, akkor nem lenne harag ha valaki megvesz egy 500 ezres telefont, és valamit kevesel benne.
    Csakhát ugye vannak ezek a jó kis csatik, mint pl. AnonimInc. ahol is egy jóllakott napközis, szemüveges retardált gyerek csinált 50 olyan videót, ahol konkrétan az apple sz@rát is megenné, mert az annyira jó. És pontosan ezek miatt van magas elvárás az apple termékeivel kapcsolatban. Csak szimplán hagyni kéne a terméket "élni", a kritikát meg elfogadni, a kérdéses problémát meg javítani. (nem 3 szériával később)

    [ Szerkesztve ]

  • LosBlancosRM

    senior tag

    válasz pauliboy23 #91 üzenetére

    Az alkalmazással nincs, mert Gmailt használok. A billentyűzettel van gondom, mivel félig magyar, ráadásul lassan jönnek elő az ékezetes betűk. iMessage az Apple kicsinyessége miatt nem érhető el droidon. Ha kapsz egy értesítést, de nem nézed éppen a telefont, a felébresztése nélkül tudod, hogy kaptál valamit?

    Álszent dolognak azt gondolom, hogy ha van egy kütyüm, azt istenítem, mikor tele van hibával. AppleTV már megvolt az iPhone előtt, leginkább a Dolby Vision támogatása miatt. Itt azért megjegyzem, hogy a fluidságára rámehetnének.

    Samsung Galaxy S24 Ultra

Új hozzászólás Aktív témák