Új hozzászólás Aktív témák

  • ZolkoW

    őstag

    válasz ZolkoW #75 üzenetére

    huh.. na sikerült a feltétel, debug célra a BT-t egy widgettel kapcsolgattam, és minden ki- és bekapcsolásnál ír egy üzenetet, de csak akkor, ha az isNear változó értéke 1.
    ez volt az alapfelállás, de hogy miért ezekkel a beállításokkal sikerült elérnem,most sem értem teljesen, viszont legalább az jó hír, hogy a szűrő piros szövege olyat tartalmaz, amit értek ( "isNear egyenlő 1" ).

    na leírom, hogy néz ki a szűrőm:

    Egyenlőség operátor

    Kifejezés:
    Változó értéke

    név:
    isNear

    alapértelmezett:
    Integer konstans

    érték:
    1

    kifejezés:
    Integer konstans

    érték:
    1

    (ez kicsit több, mint amit várnék :D - már eleve ijesztő volt az elején is, hogy mindig megnyílik egy újabb "kifejezés", vagy "alapértelmezett" menü, amibe biztos be kell írni valamit, pedig már úgy éreztem, megadtam mindent)

    #76-ra: a sorrend jogos, és szőrszálhasogatás a részemről, de talán arra jó volt megemlíteni, hogy szemléltessem, hogy egy igazi profi programnál picit azt is elvárom, hogy valahogyan rávezessen ilyen dolgokra is, hogy ne maradjon ez se kérdés. (nem muszáj egyetérteni, lehet hogy a világon én voltam az egyetlen, akiben felmerült, hogy biztos fentről le megy-e)
    asszem én megszámoznám a műveleteket.

    [ Szerkesztve ]

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Új hozzászólás Aktív témák