Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    Szia Tamás!

    Én is elakadtam és az a gyanúm, hogy feature -hiány miatt. Még mindíg ezzel a billentyűzet -üggyel szenvedek. Nem tudom eseményként felhasználni az Anysoft virtuális felületének megjelenését. Érdeklődtem a Tasker topikban, de kiderült, hogy az sem reagál rá. Aztán azt a tippet kaptam, hogy mivel a bevitel megjelenik a notibáron, használjam ezt eseményként. Csakhogy ilyen lehetőséget nem találtam a robotban. Letöltöttem az Autonotification programot, ami Tasker plugin és elvileg van benne ilyen opció. De a plugin nem jelenik meg a külső alkalmazásoknál, mint lehetséges esemény, csak mint lehetséges művelet. Műveletként hogy definiáljak egy értesítési eseményt? Hiába adnám meg feltételként, arra nem lenne reakció, hiszen az eseménylista üres.
    Azt esetleg megtehetném, hogy alkalmazáscsoportba teszem az összes lehetséges programot fókuszbakerülés eseményhez, a művelet pedig várakozás, az értesítés megjelenés eseményéig, majd a végrehajtandó művelet. Abban nem vagyok biztos, hogy működne, abban viszont igen, hogy nem ez lenne a "szép" megoldás.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák