Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #10691584

    törölt tag

    válasz dementor #17 üzenetére

    Nagyanyáméknál gond nélkül megy, igaz csak böngészgetnek és 85+ generáció :)

    Nálam viszont kapásból nem megy a NIC teaming (benne volt/működött/szeptemberben nagylelkűen kivették) nem telepíthetem a monitor driveremet, mert nincs hozzá win10 WHQL aláírás, ezért a felbontás trükközés/hackelgetés nélkül max. 1600x1200@60Hz (2048x1536@85Hz helyett) de ha trükközöm is önkényesen visszaállítgatja magának teljesen random, ahogy és amikor "érzi", eddig vagy 5x tűntek el kompletten a visszaállítási pontjaim (amihez hasonlót winME óta nem tapasztaltam egyik MS OS-nél sem..) és friss telepítés után közli, hogy mivel "új eszközről" próbáltam bejelentkezni, most küld egy kódot a mail fiókomra, amit gépeljek a bejelentkező képernyő adott rublikájába, mert addig nem enged az asztalhoz (meg semmihez) hozzáférni, ergo a böngészőhöz sem, amivel megnézhetném. Ezek most csak így hirtelen egy szuszra, amik eszembe jutottak kapásból. Egyébként meg az az érzésem (szemben az előső MS OS verziókkal) hogy "külön életet él" a háttérben, cserrébe konkrétan lesz@rja mit akarok csinálni/beállítani, közli, hogy "nem engedélyezett". EZ meg kiemelten a kedvencem. Élőben még látványosabb/élvezetesebb :R (Na ilyet se láttam win10 előtti OS-eken, pedig nem tegnap délután kezdtem..)

  • nyunyu

    félisten

    válasz dementor #17 üzenetére

    Én 7-ről váltottam, gyorsabb, hasonlóan stabil és gyönyörű szépen ki lehet gyomlálni minden felesleges dolgot a rendszerből.

    Egy honap utan kigyomlaltam minden felesleges funkciot a geprol, es visszatettem a 7-et.
    Annak legalabb valahogy kinez a GUIja.

    Frissítésekről meg annyit, hogy biztos előfordult már mindenkivel, hogy elgondolkodott melyiket telepítsem, s melyiket ne.

    WU kikapcsolva.

    Nem tetszik az az iranyvonal, hogy minden patch kedden manualisan vegig kell bongeszni a kiadott frissiteseket, nehogy veletlenul trojai falovat tartalmazo "biztonsagi frissitest" tegyen fel.

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák