Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • simonzé

    addikt

    válasz Tikakukac #33 üzenetére

    Te nagyon okos vagy Tintakukac. Olyan okos, hogy a fejedben már el sem fér a sok ész, ezért osztanod kell mindenkinek. Ezt észak-lengyelül Trollnak hívják. Amikor meg a saját mondataiddal sarokba szorítanak, bedobod a törölközőt. Náááááájjjjjsz...

    Én boldogan használtam egy Acer Travelmate-et 3 éven át, két órás akksival karc- és hibamentesen adtam el. Az utódja egy PB noti volt, nyúztam két évig, és ugyanannak az illetőnek adtam el, mert keresett még egy olyan jó gépet mint az előző. Aztán jött még két Acer a családba, most azokkal remekül elvagyunk. Egy gomb nem esett ki, egy műszaki hiba nem volt.

    Ez alatt az 5-6 év alatt két céges Dell gépet fogyasztottam el, mindkettőt jól ismerték a szervizesek a végére. A jó kis félmillás profi Latitude E6520-amban fél éven belül a házon, meg a kijelzőn kívül mindent cserélni kellett, alaplap+procit kétszer is. Pedig ezeket csak az íróasztal mellett nyúztam, és nem vagyok tapló, hogy kínozzam őket. Vigyáztam rájuk legalább úgy mint a privát Acer/PB gépeimre.
    Az Acer nálam nyert, mindenkinek ajánlom. Szerinted biztos én vagyok a hülye.

    I don't fit in. I fit out.

Új hozzászólás Aktív témák