Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiskokó

    veterán

    válasz #56474624 #30 üzenetére

    na hát persze ez természetes hogy ez az egész dolog nem ilyen egyszerű hiszen a zene sem egy alap dolog és maga az ember mint intelligens lény se a legegyszerűbb dolog a világon nemhogy a kettő egymáshoz való viszonya és egymásra gyakorolt hatása.

    rudikaaa: igen elég felületes és sok sok dolgot és zenei stilust is kihagytam illetve mint irtad külön kellet volna vennem de ezt már csak azért sem tettem mert ahhoz már tényleg komoly zene műveltés és tudás kellene illetve nagyon sok utánajárás ami a hirtelen jött ötlethez hogy ezt megirjam nem igazán jött össze XD

    | Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

  • adalbert1

    veterán

    válasz #56474624 #30 üzenetére

    Valószínű a tudatalattiját elégíti ki az ilyen zenékkel.

    Ebben van valami... Pl. ha valami miatt nagyon ideges vagyok egy kis Slayer vagy még keményebb zene simán meg tud nyugtatni...

    Annyi bizonyos, hogy egy zene minél bonyolultabb, komplexebb, elmélyültebb, annál több értelmi és érzelmi intelligenciát követel

    Ezzel is együtt tudok érteni, nem egy haverom van, akiknek rengeteg zene nem tetszik amit hallgatok, sőt semmi más se nagyon a saját kis beszűkült világukon kívül...

    (#40) v.tom : Ez nagyon alap... :)) Valami olyasmire gondoltam inkább amit linkeltem is...

    (#66) czanga : Egyet tudok érteni, nagyon jól sikerült elkapni a lényeget...

    Sokszor mikor egyesek megtudják mire is bólogatok/táncolok/szórakozok, akkor kezdésnek előkerül a különböző drogok fogyasztásának témája, illetve hogy az úgynevezett "bézes arcok" (hallottam már pár elég érdekes fogalmat) mennyire semmire kellő, egyik napról a másikra élő emberek...
    Ilyen emberek meg minden stílusnál megvannak... Átlag zenei buliba pl. azért nem is szeretek járni, mert egyszerűen irritálnak a Fubu gatyás tizenéves hülyegyerekek, a szakadt életcél nélküli rockerek és a szétbogyózott arcok is.
    Így marad a kocsmázás a haverokkal :) + néha valamelyik nagyobb megmozdulásra azért csak elmegyünk.

Új hozzászólás Aktív témák