Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • osonte

    senior tag

    válasz this is life #87 üzenetére

    Ami kifejezetten negatív számomra, az a rezgőmotor. Előtte pont Redmi Note 9S volt és ott sokkal határozottabb volt (volt több Redmim és mindnek jobb volt), illetve többféle rezgést tudott. Ez pont olyan mint a feleségem Mi 8 Lite telefonján, szerintem onnan maradt meg a rezgőmotor. Természetesem azért rezeg és ez nem annyira nagy gond.

    A többi mind pozitívum, jó az anyaghasználat, szép a kijelző, a beszélgetés minősége is jó a telefonon, illetve kihangosítva is (jobb mint a Note 9S), a fülesre jutó hangerő kifejezetten erősebb Note 9S-hez viszonyítva, nagy az akku, kb. 10 óra képernyőidő volt utoljára (mintha kicsit gyorsabban merülne, mint a Note 9S).

    A kamera nagyon tetszik, előtte 64Mp Samsung szenzort használtam amivel elégedett voltam (Note 8 Pro), utána a 48Mp Samsung érezhetően visszalépés volt (Note 9S), viszont 2 hétig használtam Honor 20-at amiben Sony 48Mp szenzor volt, ami tetszett, csak az eléggé tömörítette a képeket. Ezen viszont Sony 64Mp van és nem tömörít annyira, vagyis számomra tökéletes.

    Amikor valami érkezik, akkor többféle effektet be lehet állítani, de kb. pont sose látom, úgyhogy jó az AOD is, ott is sokfélét lehet választani.

Új hozzászólás Aktív témák