Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz vodrosjozsi #26 üzenetére

    " ... a fél cikk arról szólt, hogy ekézte az I.D. 3-at"
    Egy márka azonos kategóriájú terméke. Adódik az összehasonlítás, nem gondolod?
    Ha pedig, "A" termék bizonyíthatóan jobb mint "B", akkor szerinted miről szóljon a cikk?
    Az ID.3 úgy ciki, hogy közben itt az új Golf, ami szebb (OK, ez szubj.), ergonomikusabb, az infotainment rendszere stabilabb. Mindeközben szerintem ez a Golf a műszarfal, ill. kezelhetőség szempontjából komoly visszalépés. Ezt zongoralakkos, nagyon high-tech / trendy műszerfal-design-t meg kellett volna hagyni az ID.3-nak ...

    #27 tybsen
    "Tapasztalatok" - ilyen Golf-ról beszélsz? Cégautó, vagy pénz is adtál érte? :D
    A távolságtartó tempomatok nem butíthatók vissza? Úgy értem nem kapcsolható ki egy gombbal a távolságtartás?

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz tybsen #38 üzenetére

    "Tempomat sajnos nem butithato... "
    Pedig a követési távolság változtatható, nem? És ott nincs ilyen, hogy off? Fura...

    "Az meg elozesnel problemas ... " - a kick-down-nak működnie kellene.

    "Az egyetlen elonye ennek az ujabb tempomatnak, hogy dombon lefelé is tartja a sebesseget, azt a regi egyszeru tempomat nem tudta ... "
    Az én KIA-m se tud fékezni (annyira nem modern), de a motorfék erejéig - akár dombon lefelé is tartja a beállított tempót.

    Más: nekem analóg műszereim vannak, és gyk. az egész műszerfal világítást - egyetlen, könnyen kitapintható (hoppá!) potival - szinte nullára tudom venni. Hosszú utak alkalmával jól jön, hogy nem "égeti" a szemem, ill. nincs fényszennyezés, így sok esetben jobban is látni.
    A kérdés tehát: nem vakítanak ezek buflák nagy "monitorok" túlzottan? Tényleg, milyen technológiát használ pl. a VW? LCD, OLED?

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz Gomez86 #42 üzenetére

    " ... a két számtól eltérően minden más fekete. "
    Még nem volt szerencsém ilyen autót este / sötétben vezetni, ezért kérdem...
    Szóval a fekete vajon fekete? Magyarán OLED-ek ezek a kijelzők? Mert - nyilván - fényerőtől függően hiába csak két "órát" látok, ha közben a kijelző teljes háttérvilágítása dolgozik (LCD).
    Vagy, nem így van, ill. nem zavaró? Persze gondolom, ha az ember ilyenkor - ne adj' Isten - csak be szeretné nyomni a belső keringtetést, akkor az arcába "robban" a nagy fényár.

    Egyébként - ha rajtam múlna - én a középső kijelzőt likvidálnám minden autóból. Tök elég, ha a sofőr előtt van egy jó minőségű (OLED?) kijelző, ami teljesen testreszabható. Minek középre az ordas nagy tablet / egérmozi? :F

    #44 Z_A_P
    "Ezt a baromsagot mikor tiltjak be?"
    Szerintem nem fogják. Ez a jövő ... sajnos. Pedig nem kicsit balesetveszélyes és az ergonómiának is ad egy nagy taslit.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák