Új hozzászólás Aktív témák

  • blueMerle

    veterán

    Hát nem tudom. Azért használok Blackberryt mert rengeteg emailt kuldok es fogadok, és van amit nem csak 1-2 mondattal kell vagy szeretnék megválaszolni. A 8320 Curve nem épp a legtokéletesebben kezelheto QWERTY billentyus cucc, ami valaha is a kezeim kozt volt de a Blackberry szolgáltatás miatt választottam ezt. Kellemes rajta írni, a gombok is kelloen távol vannak egymastól de sajnos nagyon nagyon elbénázták a nyomáspontot, alig 1mm-en járnak a gombok, és ez bizony kicsit zavaró, egyébként a trackball az egy isteni cucc. Mindenesetre fényévekkel jobb mintha egy képernyot kellene tapicskolnom, ahol aztán se nyomáspont se fizikális gombok. Egy fél A4-es oldalnyi szoveget igazán "kellemes" megírni érintokijelzon :((

    A full érintos Blackberryvel pontosan azt lötték agyon, amiért az uzletemberek vették és veszik a Blackberryt. Én sem és senki sem azért vesz ilyen cuccot mert jól néz ki vagy divatos. Ez egy céleszköz, némi multimédiás képességgel. Nagyon remélem hogy nem ez lesz az új irány mert akkor a 8320-asom legfeljebb a 9000-esre fogom lecserélni.

Új hozzászólás Aktív témák