Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NathanCullen

    senior tag

    az angol nyelvű wikit szoktam olvasni, mert a magyar rész még mindig kevés, nem sokan szerkesztik... mert a magyar ember csak siránkozik, hogy sz.r minden, de az olyan dolgokat sem teszi jobbá amelyeket jobbá tudná. apró pontatlansággal találkoztam már, de nagy hibával még nem. tv-t nem nézek, mert csak a sok hazugság van benne, az inerneten olvasottat pedig fenntartással hiszem el. nincs tökéletes semmiből. az biztos, hogy ellenőrzik a wikit. én is írtam már, várni kellett míg átnézik.

    de olvastam atom fizikát és több tudományos dolgot is és nem biztos, hogy a wikis szerkesztők között atom fizikusok, kémikusok és stb. végzettségű emberek vannak, akik letudják ellenőrizni a különböző dolgokat. pl. figyelj sanyi, gyeremá valamelyik okostojás a reaktor fizikáról írt, nézzed már, szerinted ez a magfüggvény helyes, mert nekem nem tetszik. várjál pisti megnézem, csak még bekapom ezt a falat rántotthúst. szóval szerintem nem így működik, de lehet ;]

    erasmus
    védik is őket. ami fontos azt folyamatosan másolják egyre megbízhatóbb adathordozókra. de technológia nélkül ez a fajta nagy mennyiségű adat fenntartása nem lenne lehetséges.

    [ Szerkesztve ]

    Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

  • NathanCullen

    senior tag

    válasz dabadab #25 üzenetére

    köszi. tudom, hogy egyszó, nem értem miért írtam végig külön... :U

    Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

Új hozzászólás Aktív témák