Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz dabadab #34 üzenetére

    "Melyik tulnyomo reszuk?..."
    Akiktől olvastam vmit és fent van róluk ez pl wikin. Természetesen nem perdöntő amit én tapasztaltam lehet csak a vallásosabb részt fogtam ki.

    "Raadasul konkret kutatasok alapjan ugy tunik, hogy az iskolai vegzettseg szintje meg a vallasossag kozott negativ korrelacio van, vagyis minel muveltebb valaki, annal kevesbe valoszinu, hogy vallasos."

    Semmi ilyesmit nem mondtam. Pont arra utaltam, hogy nem perdöntő "kutatásaim" szerint rengeteg a vallásos a tudományos elitben.

    "[I]"Pedig a keresztény kulturkör/értékrend nélkül a mai modern europa sött! a mai modern világ nem alakulhatott volna ki."

    Azert nem artana ehhez nemi bizonyitas sem (ami, sajnos, tekintve a kerdest, lehetetlen).[/I]"

    Inkább azt mondanám, hogy a téma kifejtése nem 15oldal. Ha érdekel a téma ajánlom Gazdag László: Civilizációk (Avagy, a fejlődés természete) című jegyzetet. Ha nem találod átlövöm neked, úgy érzem te ezt a jegyzetet le se tudnád rakni. :)

    btw Tudod mért nem tanulunk India 6000+éves történelméről? Hogy tudta elfoglalni és megtartani/iránytani 3000 Angol katona a sok milliós Indiát? Mért lenne uez képtelenség most 2009ben?
    Csak pár érdekes kérdés....

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák