Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz eXodus #208 üzenetére

    nem arra értettem/írtam, a te felvetésedre csak azt tudom mondani; hát, jelenleg ez van...
    engem egyik sem érint, az egymást követő három havi forgalmam átlaga még a 30 gb-ot sem éri el - nem, hogy a 300 gt-ot -, és a torrent nálam teljesen mellőzött dolog.
    ha a fentiek alapján kicsit elfogultan nézem a dolgot, akkor több szempontból is osztom azon kevesek véleményét, akik azt mondják, hogy nem arról szól egy ilyen kategóriás előfizetés, hogy folyamatosam maximum sebességgel menjen a letöltés, esetlegesen több tb-ot forgalmazva havonta...
    ha én is nyomnám a torrentet ezerrel, akkor viszont lehet, hogy teljesen más lenne a véleményem!

    most, hogy 15/2 helyett 30/3 lett a sebességem, ígéretet teszek arra, hogy több youtube zenei videót és hasonlót nyomok majd, és legalább részben megpróbálom beleélni magam azok lelkivilágába, akik többet/sokat forgalmaznak havonta! bár szerintem a havi 50 gb körüli adatmenniységet már nehéz lesz összehozni - de mindent elkövetek majd... :DDD
    a torrent viszont eztán is mellőzött téma lesz részemről, nem látom értelmét...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák