Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TTomax

    nagyúr

    válasz schawo #63 üzenetére

    Az a réteges repedezés egy urban legend,az indium szobahömérsékleten alig keményebb mint a gyurma.Késsel vágható,tudom hogy derbauer ezzel eteti a népet de aki a 8 általánosban nem lógta el a kémia órákat az rögtön levágja hogy mokusvakitás.Ha ez igaz lenne akkor kb minden másik FX leégett volna az amdtöl,és tudjuk ez nem történt meg.

    ★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz schawo #63 üzenetére

    oke, romlik a hovezeto kepessege, de a pasztanak is. ld AMD X4 szeria vagy barmelyik GPU. meg a pasztae eleve szornyu.

    ja, lehet delidelni ugy jobb lesz, de ugy meg ugrik a gari. ez az a szint amit talan nem az usernek kene megoldania.

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

  • bunfi

    őstag

    válasz schawo #63 üzenetére

    A kézzel felvitt kence vastagsága, olyan, amilyen, de leginkább inkonzisztens. Ellenben a forrasztás vastagsága előre meghatározott és ellenőrzött tűrések közé esik, a 70-100 mikronos nagyságrendben is.

    Erre a maradandó alakváltozásból adódó mikrorepedésekre sehol máshol egy árva szót sem ejtenek, csak a Bauer féle írásban. Már sokadszorra keresek erre, kétlem hogy soha senki ne kezdett volna ezzel kapcsolatban nyomozni, ha ennek vannak kimutatható jelei. De én azt látom, hogy az 5-10 évet leszolgált Xeonok is vidáman futkoznak és senki nem beszél semmilyen termikus problémáról és pörög a biznisz ebayen.

    Azt meg már tényleg nem tudom, hogyan kellene kiemelnem, hogy a Bauer féle ciklus ELKÉPZELHETETLEN normál körülmények között. Mert a terhelés alatti -55 °C-hoz egy elég brutális chiller, vagy folyékony nitrogén kell. A +125 °C pedig jóval fölötte van a Tjmaxnak.

    Azt meg tényleg ne nevezzük megoldásnak, hogy egy K jelzésű, tuningra reklámozott, vaskos felárral árult processzort még nekem egyszerű 3d nyomtatott vagy épp kifejezetten drága delid toollal kell kezelésbe venni, megvenni hozzá a pasztát, amely szintén nem 2 forint. Aztán a sikeres műveletsor után bízni abban, hogyha valami nem jött össze, akkor nem fogja észrevenni a nagyker. Elég érdekes forgatókönyv egy százezertől a határ a csillagos ég összegekbe kerülő processzornál.

    Aztán nem érdemes belemenni a hőmérséklet pillanatnyi szélsőséges kilengéseibe, amire csak annyit mondtak, hogy nem kell tuningolni...

    [ Szerkesztve ]

    János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

Új hozzászólás Aktív témák