Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jedis

    senior tag

    válasz djculture #46 üzenetére

    Nekem az egyik haverom, egy 2TB-os pendrive-ot vett "hatezeré" ! :D Hiába mondtam neki a telefonba már akkor, hogy átb.sztak csávó, de nem hitte el . Azt mondta, hogy az egyik munkatársának a fia árulja őket, és már többen is vettek a melóhelyen, és hogy márkás, mert HP, meg original csomagolásba is van. Mondtam neki, hogy még úgy bontatlanul vidd vissza, és kérd vissza a pénzt, de nem hitt nekem, és felbontotta. Elhozta, hogy másoljak fel neki rá valamit. Már gyanús volt, egy egy 9GB-os .mkv majd 2.5 órán keresztül másolódott fel rá. Mindegy, gondoltam, max MP3-akat fog hallgati rajta. Gondoltam azért vissza nézem a filmet, hogy minden oké e. Még el is indult. Addig nem volt baj, amíg bele nem akartam "pörgetni". :D No onnantól leves . :D Befagyott, mint állat. hiába vettem ki a gépből, és vissza, semmi. Nem látott rajta már az oprendszer semmit, és formázni sem tudta azután. :N :D Utána mondtam a gyereknek :

    -tudod, hogy ha ez egy ténlegesen 2TB-os cucc lenne ekkora méretben, mennyibe kerülne ?

    -mennyibe ?

    -hát kb. fél millába per pillanat ! :D

    Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

Új hozzászólás Aktív témák