Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz =Mentor= #9 üzenetére

    szerintem az, hogy beígérték 2016-ig a támogatottságot, az egy dolgot jelent, hogy nem akarják teljesen kivágni a fát maguk alól, amíg a wp7 helyzete bizonytalan. mert ha mondjuk nem sikerül feljönni a nagy elvárások ellenére sem a hibahatáron aluli részesedésről ennek a rendszernek, akkor gyakorlatilag nem lennének jelen az okostelefon piacon, ha most kinyírná a symbian-t.
    a másik meg az, hogy bő egy éve még az idők végezetéig elkötelezettek voltak a symbian mellett, aztán azóta már mégsem. változhat az üzletpolitikájuk akármikor, akármilyen irányba még, nincs kőbe vésve, hogy 2016-ig muszáj támogatni. ha szárnyallni kezd a wp7, akkor szerintem egy laza mozdulattal kidobják a symbiant.

  • litvitcsak.a

    tag

    válasz =Mentor= #9 üzenetére

    bocsánat... érintőképernyős gui-k esetében a szubjektív vélemény legalább olyan fontos fontos vagy még fontosabb mint a műszaki tartalom.
    Vagy tetszik mert jól használható, kézreálló menükkel megáldott és logikus vagy olyan mint a symbian.
    Volt céges telefonként N95 és még egy pár másik a kezemben. Főként azért kerültek hozzám (aki a sor végén áll) mert a cégnél még a erősen kocka fejlesztő srácaink is lábrázást kaptak tőle és passzolták tovább.
    Papám aki anno nokia párti volt pillanatok alatt cserélte le a n97-et egy iphone 3gs-re (azóta iphone4-et használ és anyunál van a 3gs)
    Nem vitatom, hogy kiforrtság és szolgáltatás szintjén jó vagy talán nagyon jó a symbian, de sajnos a gui csapnivaló, enyhén túlbonyolított, stb. egyszóval ha csak ez lenne, akkor kénytelen megbarátkozni vele az ember, de nekem még a htc sense-el tuningolt régi win mobile is jobban tetszett.
    Nokia részint ennek is köszönheti jelenlegi megítélését és helyzetét. Ennyi ember között biztos sokan vannak akik "divatból" szidják pedig nem is használták és biztos vannak olyanok akiknek ez ami bejön. Én próbáltam és köszönöm ebből többet nem kérek.

    iMac 27" | Nexus4 | Kavics a magyar vizsla

Új hozzászólás Aktív témák