Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz D600 #60 üzenetére

    "Itt sok mindenki szereti hülyének nézni azokat akiknek bejött a nod."
    Ebben nincs igazad: ha egy kicsit (jóval) feljebb megnézed a hozzászólásokat, akkor abból kiderül, hogy épp azok nézik hülyének a másikat, akik istenítik a NOD-ot. Lásd: én merészeltem véleményt nyilvánítani a NOD ellen, erre páran letámadtak, hogy micsoda analfabéta vagyok, hogy nem tudom kezelni az amúgy tökéletes NOD-ot...
    Én is felismerem a vírusokat, ahhoz nem kell benne lenni a "számtech témába" (n). Az is elég könnyen felismerhető, hogy az egyik program nem talál vírust (NOD), míg a másik (Panda, példának okáért) hasonló beállításokkal érdekes módon talál.
    Ezzel nem azt akarom kifejezni, hogy a Panda jobb, de előfordulhat, hogy a NOD nem fedez fel vírusokat pl. olyan okból, hogy nem került még be a frissítések közé, stb.
    Értsétek már meg, hogy nem a NOD fikázása a lényeg, hanem az, hogy A NOD SEM TÖKÉLETES!!! Így már érthető? :U

    "Én már akkor programoztam és vírust írtottam amikor itt még jópáran a csattogós késekkel játszottak az utcákon."
    Hidd el, szerintem sok embernek volt jobb szórakozása is annál, mint csattogós késekkel játszani... És képzeld, ők is felnőttek valahogy... :W :))

    Sk8erPeter

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz D600 #64 üzenetére

    Nem valószínű, hogy a NOD32 honlapjára hibás verziót raknak fel...
    Sőt, nem is inkompatibilitási, se nem fagyási problémáról volt szó, de mindegy.
    Ha inkompatibilisek lennének a hardvereim, akkor nem csak a NOD nem menne, hanem elég sok egyéb problémám is lenne...
    Egyébként igazad van, erről nem érdemes vitatkozni. Láthatod, aki szót mert emelni a NOD ellen, az kapott rendesen (és nem mártírkodni akarok, de ez tény).
    Elismétlem: a NOD32 jó vírusirtó, de nem hibátlan. (Ahogy wwenigma is írta.)

    Sk8erPeter

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz D600 #68 üzenetére

    Speciel én online frissítgettem. A NOD-ot be lehet állítani, hogy elég gyakran keresgéljen frissítéseket, így nem ez volt a gond.
    De megígérem, ha lesz hasonló eset (pl. hogy újra a NOD-ot rakom fel a Panda helyett), és bekapok a vírust, lefényképezem, és dátummal, időponttal együtt felteszem a képet, és minden információt megkapsz, amit csak akarsz. ;) :K
    Már sajnálom így utólag is, hogy akkor nem készítettem képet, amikor aktuális volt a dolog. Így kép nélkül tényleg nem hihető. :(

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák