Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vanhalen

    senior tag

    válasz bambano #42 üzenetére

    Az az Asus egy igazi CSODA volt! :D Asszem még cerka volt benne, valami 900mhz-es ATOMgyenge lófütty. Ettől eltekintve az ötlet nem volt rossz, divatot teremtett. Emlékszem, akkoriban minden nap, ha felnéztem PH-ra, volt egy új netbúúk. Piros, rózsaszín, kagyló testű, kockás, faerezetet utánzó, leopárdbikinis, némelyikhez még ingyen póló, vattacukor kupon a ligetbe meg luxuskurvák is jártak :D . A cikkek arról szóltak, hogy "itt az n-edik netbook emberek.. Specifikációkat nem írjuk le, tökugyanazok, mint az összes többiben. Ha valakit érdekel járjon utána" :D

    Én azt mondom... nincs is jobb, egy Xp home edition-ös netbooknál GMA950-el, egycsatornás memvezérlővel 1giga 667-es rammal 1024x600-as tompa kijelzővel kopogós műanyagból 120e-ért:) Bocsánat, van jobb: Én WinMe-vel szerelném és felvenném kandikamerával a használói ábrázatát:)

    Viccet félretéve, nem volt rossz 5let az egész, csak tényleg DIREKT akadályozták a "fejlődését". Ha a brutális (és szándékos) korlátai ellenére ekkora siker lett, akkor a kitalálói elismerést érdemelnek. Bár én tudnék ilyen 5letet, most a sayshell szigetekről pötyögtetnék nektek valami csajjal egy mojito-t szipkázva arcomba miközben nézegetném az egymás testét kakaóvajjal kenegető gyévocskákat jégkockával dobálva seggüket.
    MAGYARUL A NETBOOK JÓ!!!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák