Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adi mester

    tag

    Jó ötlet ez, csak még finomítani kell rajta. Sőt, ha bizonyos időközönként a lencsén belül megjelenne a vércukorszint valamilyen átlátszó kijelzőn, azt sem bánnám. Pl.: A bal felső sarokban.

    Tigerclaw:Nem tudom, ki-hogy van ezzel, de én nem szeretném, ha a bőröm alá beültetnének valamit. Szó szerint irtózom ettől, ki tudja milyen hatással lenne egy idegen, elektromos jeleket kibocsájtó eszköz a szervezetre, a szövetekre.

    Csak két közönséges herkentyű husi, de ha egy bajnok tudásával szakértő módon hajítjuk el: "Ez a jegy a fájdalomba, csak odaaaa :D

  • adi mester

    tag

    válasz .mf #8 üzenetére

    Jaja, mint a Fraps :DDD

    Egon: Szerintem a kontaktlencsét meg lehet szokni, habár még soha sem használtam. Bár jobban félek a cukorbetegségtől (hajlamos vagyok rá én is, nagyszülők közül 4/3, szülők közül 2/2 cukros) mint a kontaktlencsétől. Szerintem aki cukros, hamarabb bevállal egy lencsét, mint hogy napi több alkalommal szurkálja magát.
    A tetkóról még nem hallottam, de ha létezik, akkor érdekes lehet.

    Tocsa: A bőr alatti szenzor lehet hogy pontosabban mérne, de ahhoz valószínűleg műtétekre is szükség lenne. Illetve ha az eszköz elromlik, akkor ismételten szike alá kellene feküdni és a mai technikák nem épp a legmegbízhatóbbak. Egy kontaktlencsét, hamarabb tudsz cserélni, ha pedig nem akarod mérni a cukrodat, akkor ki is lehet venni. Emellett, ha valaki szemüveges és lencsére akar áttérni, azoknak még jobb választás.

    A tápellátásra csak ötleteim vannak. Pl.: fél éve olvastam egy olyan cikket, ahol egy laptopot két adapter közzé tettek, és bekapcsolt, működött, külön aksi nélkül. Csak 230W, vezetékek nélkül. Vagy nano méretű aksik, amelyek akár napenergiával is feltöltődhetnek. Érdekes dolgok ezek, de egy fejlesztőt kellene megkérdezni, hogy hogyan is oldották / oldanák meg.

    Csak két közönséges herkentyű husi, de ha egy bajnok tudásával szakértő módon hajítjuk el: "Ez a jegy a fájdalomba, csak odaaaa :D

Új hozzászólás Aktív témák